←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Zombie Plague 4.3
Problem z pluginem rabs...

Zablokowany

dymyt - zdjęcie dymyt 16.12.2012

Witam przychodzę na te forum z prośbą o pomoc mianowicie: Nie dawno znalazłem plugin rabs w wersji v2-1 i naprawdę siedziałem 3 pełne dni aby go zainstalować żeby działał posiada fajne statystyki ban ap itp lecz tutaj się pojawia problem mianowicie: [AMXX] Plugin says: Could not connect to SQL database.
a więc serwer mam na Pukawka.pl i podłączyłem bazę danych w amxx.cfg chyba dobrze na samej górze amxx tak:

zp_rabs_sql_host "sql.pukawka.pl"
zp_rabs_sql_username "210854"
zp_rabs_sql_password "moje hasło"
zp_rabs_sql_database "zp rabs"

Tak powinno wyglądać i powinno działać a nie działa na yotube tak gościu robił i działało wszędzie to wklejałem nawet próbowałem tymi danymi uzupełnić w pluginie i nie dało żadnego rezultatu może jednak coś jest tam w tym pluginie źle zrobione bądź ja źle robie...

ps. dołączę ten plugin rabs 2.1 to sobie go sprawdzicie no i wydruk z konsoli...

Proszę o udzielenie pomocy będą +

L 12/16/2012 - 11:16:31: [AMXX] Plugin ("zp_rabs_v2-1.amxx") is setting itself as failed.
L 12/16/2012 - 11:16:31: [AMXX] Plugin says: Could not connect to SQL database.
L 12/16/2012 - 11:16:31: [AMXX] Run time error 1 (plugin "zp_rabs_v2-1.amxx") - forced exit

Załączone pliki

Odpowiedz

Gość_21977_* 18.12.2012

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Autor tematu zbanowany

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Odpowiedz
Zablokowany