←  Pluginy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nowy Plugin
Proszę o napisanie pluginu liczącego czas

  • +
  • -
KRYCHA! - zdjęcie KRYCHA! 15.12.2012

Jak w temacie, proszę o napisanie nowego pluginu liczącego czas spędzony na serwerze każdego gracza.
Chodzi o to, żeby plugin liczył czas każdego gracza, niezależnie od tego w jakim jest team, tylko, jeżeli gracz jest połączony, to od tego czsu żeby liczyło. Żeby to było dostępne dla każdego gracza sprawdzenie sobie tego czasu, oraz czasu innych graczy, ale tylko tych połączonych z serwerem np. komendą /staty, i otwierało by się okienko, i na środku by pisało:

"Nick Gracza"

Czas spędzony na serwerze:

0 d 0 h 0 m


I jakiś kolor w tle, np czarny. Oraz podglądanie innych graczy komendą /staty "nick_gracza"

Widziałem gdzieś taki licznik na serwerze, ale on był wbudowany w plugin EXPMOD.
Proszę o napisanie pluginu i błagam was, nie przysyłajcie mi linków, chyba że jest coś podobnego do tego co napisałem, bo już przeszukałem cały inernet, i cała nadzieja w Was! :)
Proszę o napisanie pluginu, z góry dziękuję, i dodaje PLUSY! :)
Odpowiedz

  • +
  • -
KRYCHA! - zdjęcie KRYCHA! 17.12.2012

Podbijam
Odpowiedz

  • +
  • -
KRYCHA! - zdjęcie KRYCHA! 22.12.2012

Nie chodzi mi o to. Chcę żeby każdy gracz mógł sobie sprawdzicz czas sobie i innym graczom.
Podbijam
Odpowiedz

  • +
  • -
QuahodronN - zdjęcie QuahodronN 22.12.2012

no jest tam od tego komenda :facepalm:
każdy może sprawdzić ile już grał oraz jest top15 a każdego z osobna może sprawdzić admin
Odpowiedz

  • +
  • -
KRYCHA! - zdjęcie KRYCHA! 01.01.2013

Ale czy ty jesteś jakiś nienormalny? Przeczytaj 10 RAZY mój post pierwszy i dopiero napisz coś. Ja chcę nowy plugin, a ten odpada. Jak nie umiesz pisać, to się nie udzielaj...
Odpowiedz