←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Po wejśćiu na serwer, cs się "zacina"

  • +
  • -
LucKy_skiLL's Photo LucKy_skiLL 02.04.2012

Witam, mój kolega ma problem, mianowicie gdy uruchamia cs'a i wejdzie na jakiś serwer to po ukazaniu się okienka MOTD, cs się zacina i trzeba go wyłączyć z procesów, reinstalacja i usunięcie wszystkich plików z cstrike_polish nie pomogły. Używany system to Windows Vista, proszę o pomoc
Quote

  • +
  • -
Kołodziej's Photo Kołodziej 02.04.2012

może słaby sprzęt,lub net ile ma fpsów ?
Quote

  • +
  • -
sNH.'s Photo sNH. 02.04.2012

Niech zobaczy czy w procesach nie ma dużymi literami EXPLORER.EXE - jeśli ma to niech zamyka, jeśli małymi to nie.
Quote

  • +
  • -
LucKy_skiLL's Photo LucKy_skiLL 03.04.2012

Wszystko mu działało, dopiero wczoraj się popsuło.

"Niech zobaczy czy w procesach nie ma dużymi literami EXPLORER.EXE - jeśli ma to niech zamyka, jeśli małymi to nie."

Było z małych
Quote

  • +
  • -
sNH.'s Photo sNH. 03.04.2012

Jest jeszcze 1 sposób. Niech otworzy parę kart w mozilli, wciśnie wyłączenie kompa i jak zapyta czy zamknąć karty/komputer pomimo tego, to niech anuluje (miałem kiedyś takie problemy z wirusami itd. dla kolegow z sieci pomagało)
Quote

  • +
  • -
Droso's Photo Droso 03.04.2012

A może uruchom w trybie zgodności z XP ?
Wiadomo, że Vista posiada wiele błędów szczególnie w stosunku do gier.
+ "Uruchom jako administrator"
A próbował, różne CS'y zainstalować?
Quote

  • +
  • -
Domiss's Photo Domiss 29.10.2012

Odświeżam mam również taki sam problem.
Quote

  • +
  • -
dadziorw's Photo dadziorw 19.11.2012

Proszę o pomoc mam ten sam błąd !! Win 7 64bity ultimate, dopiero co miałem formata, komputer czysty. 2 Razy pobierałem cs'a( steam oczywiście) .

Pozdrawiam.
Quote

  • +
  • -
mleczarnia's Photo mleczarnia 19.11.2012

czasami antywirus blokuje dostep wyłacz go na 15min i zobacz....

kolejna rzecz slaby masz komputer (chodzi tu o procesor najbardziej)

3 rzeczą moze byc to ze masz problem z siecią ( jesli masz wi-fi to czesto bywa tak ze brak polaczenia i nie polaczysz sie.
Quote

  • +
  • -
dadziorw's Photo dadziorw 20.11.2012

Błąd z siecią tak czy tak nie ma z tym nic wspólnego, gra się zawiesza, nie tracę połączenia. Wł, wyłączony wirus - sprawdzałem, nic. PC mam naprawdę dobrego, cs go chodzi mi bez zacinki 200fps~.

Any idea?
Quote