Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Sklep Automatyczny Counter-Strike

inny sklep automatyczny counter strike darmowy najlepszy amxbans dobry

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
875 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gh0st

    :)

  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 14:36

*
Popularny

Podstawowe informacje o sklepie:

Aktualna wersja: 1.3.0

(Według: Numeracja wersji oprogramowania)

 

Demo: Sklep Automatyczny Counter-Strike

 

Krótki opis:

Sklep w pierwszym wydaniu oferuje nam wiele udogodnień, jakimi są rozbudowany system grup umożliwiający jej dodawanie/usuwanie/edytowanie/ustawienie danej grupie wybranych przez nas uprawnień, dodatkowo na etapie tworzenia usługi możemy wybrać dla jakich grup usługa ma być dostępna, w sklepie znajdziemy również możliwość połączenia się z wieloma AmxBans'ami (ilość nieograniczona) i podczas tworzenie usługi wybrać na którym serwerze z którego amxbans'a usługa ma być dostępna. Do udogodnień dodam również system newsów pozwalający na dodawanie/usuwanie/modyfikowanie ( jeśli użytkownik posiada takie uprawnienia ) z możliwością polubienia newsa, jeśli nie jest się jego autorem.

 

Kupienie ponownie danej usługi jest równo znaczne z jej przedłużeniem.

Dodatkowo po upływie określonego czasu jeśli użytkownik nie przedłużył usługi zakupione flagi zostaną usunięte, ale do tego potrzeba będzie nam cron np https://www.setcronjob.com/

 

Dodatkowo:

  • Portfel.
  • Logowanie/Rejestracja.
  • Rozbudowany panel administracyjny.

 

Aktualne API płatności które możesz wybrać i skonfigurować w panelu administracyjnym:

Pukawka | Wiaderko | CsSetti | DotPay

 

Dodałem tylko 2 API gdyż jeśli te API będę działać poprawnie(a powinny po poprawnym skonfigurowaniu), będę dodawał następne żeby nie robić zamieszania.

 

 

Instalacja i konfiguracja:

Na czas instalacji powinno się  zmienić chmody plików config.php i .htaccess na 777, jeśli tego nie zrobisz w niektórych przypadkach instalacja może się powieść ale skrypt nie będzie działał poprawnie

 

 

1. Po pobraniu sklepu, należy wypakować wszystkie pliki i wysłać je na swój serwer www

2. Wejść w plik install.php

3. Uzupełnić poprawnie dane, zwracając uwagę na konfiguracje strony gdyż jest to kluczowe(tak samo ważne jak baza danych)

  • Ścieżka do folderu ze sklepm: jeśli sklep jest w głównym katalogu serwera www(np w folderze public_html/htdocs) należy pozostawić "/" natomiast jeśli jest w innym winno się podać dokładną ścieżkę od głównego katalogu aż do głównego folderu z sklepem pamiętając o "/" na końcu.
  • Adres - Dokładny adres do sklepu poprzedzając a kończąc /

4. Kliknąć przycisk instaluj, jeśli wszystko poszło poprawnie powinna nam się wyświetlić informacja o powodzeniu.

5. Po poprawnym zainstalowaniu cron powinien wykonywać akcje co najmniej raz dziennie wchodząc na adres

twojastrona.pl/service/refresh

SS:

amxx_1381065637__ss1.png

amxx_1381065668__ss2.png

amxx_1381065700__ss3.png

 

 

 

Aktualne rzeczy które mam zamiar zrobić:

  • Jest to pierwsze wydanie sklepu, więc błędy na pewno będą, tego nie da się uniknąć bo każdy się myli ale będą szybko poprawiane z racji tego że mam masę wolnego czasu.
  • Jeśli nie będzie błędów związanych z usługami ich kupnem itp, mam zamiar stworzyć panel użytkownika.

 

 

 

Sklep będzie cały czas aktualizowany, jest to mój priorytetowy projekt na którym mam zamiar się uczyć :)

 

Proszę o komentowanie i ocenianie mojej pracy również o pomysły :)

 

 

Lista zmian:

 

1.0.0 -> 1.0.1:

(dnia: 2013.10.06)

  • [Naprawa] Podczas kupowania czegoś na steam dawało flagi na IP.
  • [Naprawa] Na niektórych przeglądarkach podczas próby doładowania portfela nie wyświetlało się co i gdzie trzeba wysłać.
  • [Naprawa] Przedłużało usługi w 'service_buy_cache_' natomiast autor ( xD) zapomniał uwzględnić przedłużania w amxbansie.

1.0.1 -> 1.0.2:

(dnia: 2013.10.07)

  • [Naprawa] Podczas kupowania usługi i wybieraniu ilości dni, pokazywany koszt nie był zaokrąglany do poprawnej kwoty ( 2 miejsc po przecinku )
  • [Optymalizacja] Wysyłanie zapytań do serwera mysql w wszystkich modelach zostało zoptymalizowane.
  • [Ulepszenie] Teraz aby dodać system płatności, wystarczy stworzyć 2 pliki a sklep automatycznie się do nich dostosuje.

1.0.2 -> 1.1.0

(dnia: 2013.10.09)

  • [Nowa funkcja] W panelu administracyjnym widnieje teraz bar z zakupionymi usługami.
  • [Powiadomienia] Gdy użytkownik doładuje konto lub zamówi usługę.
  • [Ulepszenie] Systemu obsługi płatności, teraz każda funkcja "check" w api może zawierać 3 parametry ( sms zwortny, numer na jaki został wysłany sms, i treść jaka została wysłana ), wkrótce szczegółowy poradnik jak dodawać własne płatności.
  • [Optymalizacja] Starałem się optymalizować pliki "systemowe" i zmniejszać zużycie pamięci, efekty są :)

1.1.0 -> 1.2.0

(dnia: 2013.10.14)

  • [Nowa funkcja] Kody premium, administrator ustala 8 znakowy kod o X wartości, użytkownik może nim doładować konto.
  • [Nowa funkcja] Administrator ma możliwość przedłużania / skracania / usuwania już zakupionej usługi.
  • [Nowa funkcja] Podczas tworzenia usługi, dostępny jest taki sam edytor tekstowy jak podczas tworzenia newsa.
  • [Nowa funkcja] API Zabijaka.pl
  • [Ulepszenie] Podczas przeglądania jakiejś opcji w panelu administracyjnego i odświeżeniu strony, trafialiśmy zawsze do ustawień strony, teraz trafimy na tą stronę jaką ostatnio przeglądaliśmy.
  • [Zmiana] Od teraz wyświetlana jest tylko pamięć zużyta przez sklep.
  • [Naprawa] Tutaj wielkie podziękowania dla byCZUS, za to że zgłosił owy błąd. Podczas przedłużania usługi jeśli ktoś kupił na STEAM a owy wpis istniał już w bazie, nie dodawało do zakupionych usług. Po długich sekundach rozmyślań nad tym gdzie jest ten błąd, doszliśmy do rozwiązania :D

1.2.0 -> 1.3.0

(dnia: 2013.11.01)

  • [Nowa funkcja] Panel użytkownika ( Zmiana hasła, Portfel, Ogólne informacje, Moje usługi )
  • [Nowa funkcja] Użytkownik otrzymuje powiadomienie gdy, przedłuży/kupi usługę lub doładuje konto.
  • [Nowa funkcja] Zmiana hasła, dodatkowo pokazuje kiedy hasło zostało ostatnio zmienione.
  • [Nowa funkcja] Na stronie głównej, tam gdzie pokazywana jest ilość użytkowników itp, dodano łączny stan konta wszystkich zarejestrowanych osób, dodatkowo w panelu użytkownika w sekcji ogólne informacje pokazywany jest procentowy udział (zalogowanego użytkownika) portfela w tej kwocie.
  • [Nowa funkcja] Możliwość przeglądania kto polubił danego newsa poprzez kliknięcie w okienko reputacji, jak i wyłączenie tej opcji w panelu administracyjnym (Konfiguracja strony -> newsy ).
  • [Nowa funkcja] Przekazywanie środków z możliwością ustalenia kwoty jak i zaznaczenie czy administrator ma być powiadomiony i czy ta operacja ma zostać zapisana w moich logach. W panelu administracyjnym (Konfiguracja strony -> Panel użytkownika ) można wyłączyć tą opcje i ustalić maksymalną kwotę jaka może zostać przekazana.
  • [Nowa funkcja] Możliwość ustalenia w panelu administracyjnym (Konfiguracja strony -> newsy ) czy użytkownik który dodał newsa, może również oddać głos.
  • [Nowa funkcja] Możliwość ustalenia czy użytkownik niezalogowany ma możliwość przeglądania usług ( Konfiguracja strony -> usługi ), jest również opcja zaznaczenia usług które mają nie zostać wyświetlone niezalogowanemu użytkownikowi.
  • [Nowa funkcja] Stronnicowanie użytkowników w panelu administracyjnym z możliwością szybkiej zmiany ilości wyników na dodatek łatwa w obsłudze opcja do szukania.
  • [Nowa funkcja] Możliwość wyłączenia/włączenia przyznawania punktów reputacji ( Konfiguracja strony -> newsy ).
  • [Nowa funkcja] Możliwość zdefiniowana co ile można dodawać newsy ( Konfiguracja strony -> newsy ).
  • [Nowa funkcja] Statystyki sklepu, najczęściej kupowane usługi jak i najlepiej zarabiające usługi (czekam na więcej propozycji).
  • [Nowa funkcja] Podziękowania dla użytkownika który udostępnił płatność DotPay, została poprawiona i dodana do sklepu jak również CsSetti :)
  • [Nowa funkcja] Edycja górnego menu ( Konfiguracja strony -> Menu ) (usuwanie/dodawania/edytowanie) z możliwością zaznaczenia czy opcja ma być widoczna dla gościa,administratora czy zalogowanego użytkownika lub wszystko naraz.
  • [Nowa funkcja] Możliwość zdefiniowania 2 nowych tagów meta ( Konfiguracja strony -> Podstawowe ), keywords i description.
  • [Optymalizacja] Połączenie z konkretnym amxbansem nawiązywane jest tylko raz, co daje zauważalną poprawę szybkości ładowania strony przy większej ilości usług.
  • [Usunięto] Konfiguracje logowań informacji, dlaczego? pewnie wiele osób i tak z tego nie korzystało ponieważ chcą wiedzieć co się dzieje w sklepie.
  • [Naprawa] Jeśli ktoś ma na serwerze uruchomione magic_quotes_gpc miał problemy z edytorem html, teraz już takiego problemu nie ma.
  • [Naprawa] Po utworzeniu usługi poprawnie pokazywało dla jakich grup usługa jest dostępna i również poprawnie działało, ale podczas próby edycji domyślne grupy były błędnie zaznaczone.
  • [Zmiana] Wygląd konfiguracji strony został zmienione, mam nadzieje że teraz wygląda to lepiej.
  • [Zmiana] Lista usług uległa zmianie, teraz z menu wybieramy serwer i błyskawicznie pokazywane są usługi dla tego serwera, dodatkowo w menu obok serwer pokazywana jest dostępna ilość usług, w rzeczywistości daje nam to łatwość poruszania się jak i większą przestrzeń dla opisu Newsa.
  • [Zmiana] Portfel został przeniesiony z górnego menu do panelu użytkownika.
  • [Zmiana] Podczas logowania jeśli poda się poprawny login a błędne hasło i jeśli hasło zostało wcześniej zmienione wyświetli się czas modyfikacji hasła, lub jeśli nie zostało zmienione pojawi się komunikat o błędnych danych.
  • [Zmiana] Blokada prób zalogowania się ograniczona do x razy. Można ustalić w panelu administracyjnym ile razy można próbować się zalogować, czy konto na które ktoś próbuje wejść ma otrzymać powiadomienie o przekroczonej liczbie prób, dodatkowo można zdefiniować czy powiadomienie ma zostać również wysłane do panelu administracyjnego jak i ustalić czas blokady.

 

Update, aby wykonać update należy usunąć foldery application, system oraz media i wgrac wszystkie pliki z paczki z na serwer, i wejść na adres

twojastrona.pl/update.php

Załączony plik  update 1.2.0 - 1.3.0.rar   200,59 KB  1688 Ilość pobrań

 

Instalacja:

Załączony plik  Sklep Automatyczny 1.3.0.rar   203,29 KB  6197 Ilość pobrań

 

 

Jeśli miałby ktoś problem z rozpakowaniem owych plików, należy pobrać nowy WinRAR 5.

 

 

 

Jeśli chcesz dokonywać aktualizacji, musisz regularnie odwiedzać amxx.pl gdyż będą tylko 2 pliki

  • Instalacja sklepu.
  • Update z poprzedniej wersji do aktualnej.

 

 

 


Misiaczek ;c (06.10.2013 15:03):
Brawo :)
Gh0st (02.11.2013 00:18):
2 Dodatkowe API ( zostaną dodane w wersji 1.4.0 )
http://amxx.pl/topic...trike/?p=582015

Użytkownik Gh0st edytował ten post 01.11.2013 21:56

  • +
  • -
  • 107

#2 maksz100

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Gliwice
Offline

Napisano 06.10.2013 14:46

Mam problemy:

 

Notice: Undefined variable: config in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/application/boot.php on line 23

Catchable fatal error: Argument 1 passed to DataBase::initialize() must be an array, null given, called in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/application/boot.php on line 23 and defined in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/system/DataBase.php on line 22

 

eidit:

 

​poradziłem sobie :D


Użytkownik maksz100 edytował ten post 06.10.2013 14:48

  • +
  • -
  • 0

#3 Przyjmij wiadro

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 22
Życzliwy

  • Postów:225
  • GG:
  • Imię:Maciej
  • Lokalizacja:Miechów
Offline

Napisano 06.10.2013 14:47

no kawal dobrej roboty.

Gratulacje :)


Jesli napisalem temat w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego. :)
Jezeli napisalem temat z prosba o pomoc z pluginem to proszę o wytlumaczenie co zle zrobilem a nie "oddanie" mi gotowca.

#4 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 14:47

Mam problemy:

 

Notice: Undefined variable: config in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/application/boot.php on line 23

Catchable fatal error: Argument 1 passed to DataBase::initialize() must be an array, null given, called in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/application/boot.php on line 23 and defined in /home/maksz100/domains/xxx/public_html/Sklep1/system/DataBase.php on line 22

Musisz zainstalować...


  • +
  • -
  • 4

#5 `Sernik

    `Profesjonalista !

  • Użytkownik

Reputacja: 36
Życzliwy

  • Postów:269
  • Imię:Ernest
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 06.10.2013 14:58

Gratuluje. Moze użyje bo obecna moja wersja daje mi się we znaki..


  • +
  • -
  • 0
b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png 193.33.176.67:27145
b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png 193.33.176.43:27015
b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png 193.33.176.66:27035

#6 Makale

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:234
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 06.10.2013 14:58

NO ładnie. Jutro testujemy ;)


  • +
  • -
  • 0

Poszukuję: serwerów do sieci, grafika do sieci oraz kilku stron WWW (prywatnych), adminów na serwery, itp.

Szukasz zajęcia na wolne chwile ? Pisz !

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Zapraszam !


#7 kieropmi

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:150
  • Lokalizacja:pmi
Offline

Napisano 06.10.2013 15:27

http://akademiaskilla.eu/sklep/

 

Ja mam taki błąd.


Użytkownik kieropmi edytował ten post 06.10.2013 15:28


#8 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 06.10.2013 15:38

A ja zadam takie teoretyczne pytanie. Co się stanie jeśli na przykład ktoś posiadający już jakieś uprawnienia (przykładowo flagę do premium1) nadane przeze mnie (przed publikacją tego sklepu) i będzie chciał poprzez sklep dokupić coś innego (przykładowo flagę do premium2)? Uprawnienia zostaną połączone w jeden rekord? Jeśli tak to co się stanie z czasem uprawnień?
  • +
  • -
  • 0

#9 maksz100

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Gliwice
Offline

Napisano 06.10.2013 15:39

Nie mogę dodać amxbans'a... ktoś ma taki problem? :P

W sklepie slothermana'a normalnie działało.

 

edit: poradziłem sobie :) 


Użytkownik maksz100 edytował ten post 06.10.2013 15:58

  • +
  • -
  • 0

#10 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 15:53

Nie mogę dodać amxbans'a... ktoś ma taki problem? :P

W sklepie slothermana'a normalnie działało.

Złe dane na pewno, było testowane nie raz i działało.

Prefix musi być taki sam jaki podawałeś podczas instalowania amxbansa, to jest pewnie problem jeśli dane bazy są poprawne.

 

 

A ja zadam takie teoretyczne pytanie. Co się stanie jeśli na przykład ktoś posiadający już jakieś uprawnienia (przykładowo flagę do premium1) nadane przeze mnie (przed publikacją tego sklepu) i będzie chciał poprzez sklep dokupić coś innego (przykładowo flagę do premium2)? Uprawnienia zostaną połączone w jeden rekord? Jeśli tak to co się stanie z czasem uprawnień?

Tak zostaną połączone w jeden rekord, a flagi powtarzające się zostaną usunięte.

 

http://akademiaskilla.eu/sklep/

 

Ja mam taki błąd.

Źle skonfigurowałeś skrypt, usuń tabele z bazy danych i spróbuj ponownie.


Użytkownik Gh0st edytował ten post 06.10.2013 15:59

  • +
  • -
  • 0

#11 maksz100

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:22
  • Lokalizacja:Gliwice
Offline

Napisano 06.10.2013 16:16

Zgłaszam buga:

 

Po wybraniu doładuj portfel nie wyskakuje tresc i numer na, który mam wysłać sms'a.


Użytkownik maksz100 edytował ten post 06.10.2013 16:18

  • +
  • -
  • 1

#12 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 16:18

Po wybraniu doładuj portfel nie wyskakuje tresc, ani numeru na który mam wysłać sms'a

Przeglądarka pewnie Chrome? Na firefox działa a z chrome są problemy, będzie update niebawem.


  • +
  • -
  • 0

#13 aragog

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:58
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Malopolska
Offline

Napisano 06.10.2013 17:01

Problem z logowaniem (brak jakiejkolwiek reakcji):

 

Errory z konsoli.

ReferenceError: Core is not defined
http://odpaleni.pl/sklep/member/login
Line 26

ReferenceError: $ is not defined
http://odpaleni.pl/sklep/media/script/Member.js
Line 14

Testowalem na Firefox i IE


Gh0st (06.10.2013 17:09):
Wejdź do bazy danych sklepu, otwórz tabele settings_ i zmodyfikuj rekord load_jquery wklejając
http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js

  • +
  • -
  • 0

#14 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 17:11

Bo z tego co widzie nie chce załadować jQuery z serwera, to spróbuj z google :)


  • +
  • -
  • 0

#15 aragog

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:58
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Malopolska
Offline

Napisano 06.10.2013 17:33

Bez zmian takie same błędy


  • +
  • -
  • 0

#16 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 17:35

Z tego co widzie to nic nie zmieniłeś :) Napisz do mnie na gg.

 


  • +
  • -
  • 1

#17 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 06.10.2013 17:52

Po paru testach stwierdzam: Nie działa przedłużanie - daję uprawnienia na 7 dni, za chwilę podaję te same dane i niezależnie czy wybiorę 7 czy inaczej dni to i tak w amxbans zostaje początkowe 7 dni, nic więcej.

I jeszcze taki mini błąd - przy steamie się nadaje na flagi CE a nie DE :)
  • +
  • -
  • 0

#18 kieropmi

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:150
  • Lokalizacja:pmi
Offline

Napisano 06.10.2013 17:56

Jakie tabele w bazie tworzy ten sklep ?



#19 kieropmi

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:150
  • Lokalizacja:pmi
Offline

Napisano 06.10.2013 17:56


I jeszcze taki mini błąd - przy steamie się nadaje na flagi CE a nie DE :)

 

Przecież steam to ce, a ip to de -.-



#20 Gh0st

    :)

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 852
Czempion

  • Postów:920
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 06.10.2013 17:57

Po paru testach stwierdzam: Nie działa przedłużanie - daję uprawnienia na 7 dni, za chwilę podaję te same dane i niezależnie czy wybiorę 7 czy inaczej dni to i tak w amxbans zostaje początkowe 7 dni, nic więcej.

Działa. Przedłuża ale w tabeli `services_buy_cache_` :)

ale dodam przedłużanie w amxbansie... 

 

 

I jeszcze taki mini błąd - przy steamie się nadaje na flagi CE a nie DE :)

Hahaha, poprawie :)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny, sklep, automatyczny, counter, strike, darmowy, najlepszy, amxbans, dobry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych