Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

SSTeam - zdjęcie

SSTeam

Rejestracja: 30.11.2020
Aktualnie: Przegląda stronę główną
Poza forum Ostatnio: dziś, 05:38
-----

#771115 [CS 1.6] PLUGINY NA SPRZEDAŻ

Napisane przez SSTeam on 12.03.2021 12:21

Witam,

Mam na sprzedaż następujące pluginy:

* PERKI CODMOD: smoke trujący, smoke zamrażający, smoke podpalający

* System rejestracji

* Amulety do kupienia za monety: każdy amulet daje graczowi inną umiejętność, po zakupie amulet od razu staje się aktywny dla gracza, gracz może mieć wszystkie amulety na raz.

* Noże za monety: dają graczowi specjalne umiejętności (umiejętność działa tylko, gdy gracz ma nóż w ręku), można mieć założony tylko jeden nóż.

* Bank: gracz ma możliwość wpłaty monet, wypłaty monet, wzięcia pożyczki, wzięcia kredytu, wpłacone monety co 1h mnożą się o 1.1 (można wyłączyć cvarem).

* Flagi czasowe za monety: gracz może kupić za monety np. VIP'a na 2 godziny za określoną ilość monet, czas vipa jest liczony tylko gdy gracz jest online na serwerze więc nie ma obaw o upłynięcie czasu vipa gdy np. po 30 minutach gry wyjedziemy z serwera.

* System rankingowy ELO: zmienia domyślny system rankingowy na system punktów ELO, punkty zdobywa się na wiele sposobów, a traci za zgon (wszystko ustawiane cvarami), system dodaje rankign według punktów elo, inne top15, rangi od ilości punktów (rangi dodawane w pliku), możliwość integracji z drużynami i systemem resetu poniżej.

* System drużyn: dodaje na serwer możliwość założenia drużyny (klanu), właściciel drużyny może dodawać, usuwać, przyjmować członków, ma także inne opcje w menu, możliwość integracji cvarem z systemem elo i systemem resetu.

* System resetu elo: dodaje system, który co miesiąc resetuje ranking elo, a także zapisuję najlepszych graczy rankingu z danego miesiąca, a także po integracji z drużynami elo zapisuje najlepsze drużyny danego miesiąca, gdy system elo i system drużyn zintegrowany z systemem resetu pojawia się opcja w menu, w której można zobaczyć najlepszych graczy i drużyny z poprzednich lat i miesięcy

* AWP Duel NoScope: dodaje na serwer rozgrywkę 1 vs 1 awp noscope, gdy zostaje 1 TT i 1 CT pyta obu graczy czy zgadzają się na duel noscope, plugin posiada różne efekty dźwiękowe i wizualne, top15, oraz menu, w którym można wyłączać/włączać efekty dźwiękowe a także ustawić czy duel ma być wybierany przez głosowanie, zawsze przyjmowany czy zawsze odrzucany.

 

 

Jeśli jesteś chętny na jakikolwiek z wymienionych pluginów zapraszam do kontaktu GG: 52298503

 

Po kontakcie z chęcią opiszę bardziej szczegółowo plugin, którym jesteś zainteresowany, a także jeśli będziesz chciał to pokażę jakieś zdjęcia, filmiki lub wgram plugin na swój serwer testowy abyś mógł przetestować.


  • +
  • -
  • 1