Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

p o t ę g u w e r - zdjęcie

p o t ę g u w e r

Rejestracja: 02.06.2018
Aktualnie: Przegląda stronę główną
Poza forum Ostatnio: 21.04.2019 21:57
-----

Moje tematy

Sklep 4Fun

10.01.2019 19:02

Otóż zauważyłem, że ten plugin jest lekko zbugowany i prosiłbym o jego naprawę. Problem polega na tym, że kupione rzeczy ze sklepu możemy posiadać aż do śmierci, czyli działają w nowej rundzie i działają po wpisaniu "kill" w konsoli. Prosiłbym o naprawienie tego, czyli żeby po wpisaniu killa nie działały w nowej rundzie, tak samo w przypadku rozpoczęcia nowej rundy, żeby one nie działały i żeby działały dalej, aż do naszej śmieci.

Poniżej podsyłam .sma pluginu!

Przerobienie, zabawa flagami

31.12.2018 18:02

Witam.

Poniżej podaję screena i już opowiadam o co mi chodzi. Prosiłbym o przerobienie na flagę h, czy jakąś inną, "t" jest zarezerwowane dla VIPa tak, żeby w miejscu otoczonym czerwonym kółkiem zamiast (Admin) Empiryczny pisało ([email protected]) Empiryczny i prosiłbym, żeby ta funkcja była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla Opiekunów i Właścicieli (tu już chyba zabawa flagami będzie, ja tak średnio znam się na przerabianiu różnych rzeczy). Myślę, że to będzie bardzo dobrze pasowało do serwera.

lm51wna.jpg

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

RSy by p o t ę g u w e r/Empiryczny

29.12.2018 15:58

Może komuś się przydadzą.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Problemik, proszę o pomoc

28.12.2018 14:26

Witam.

Od pewnego czasu wywala mi błąd po wgraniu jakiegoś pluginu. Gdy wgram jakiś plugin lub zrestartuje serwer dzieje się, to:

(  1) Load fails: Module/Library "AMXBansCore" required for plugin.  Check modules.ini.

Oznacza to, że nie mam funkcji Admina na serwerze oraz VIPa, nikt nie ma wtedy, gdy wgram jakiś plugin na serwerze. Pisałem z tym do pukawki, ale gościu najpierw mi to naprawił, a potem się spruł. Postępowałem według jego wskazówek, ale mi to nie działa i nie mam aż takich umiejętności, żeby to naprawić. Proszę o jakieś wskazówki od was przy naprawie tego problemu.

Wskazówki od pana z hostingu:

"Po raz ostatni to za Pana naprawiam. Powtarzam, że jeśli edytuje Pan plik, to w programie notepad++ należy ustawić kodowanie UTF8 bez BOM. Jeśli problem ponownie wystąpi to należy:

  • zmienić kodowanie
  • usunąć dwa pierwsze wpisy od góry
  • ręcznie dopisać nazwy pluginów (bez kopiowania)"

Kodowanie zmieniłem i nie działa, ręcznie też dopisałem, ale to samo, przy tym drugim ktoś by mógł mnie rozjaśnić? Zacznijmy od tego, że było ustawione kodowanie UTF8 Bez BOM. Zmieniłem też na inne kodowania, ale plugin się nie kompilował, a próbowałem dodać Admin Color Chat, ale tak samo działo się wcześniej z poprzednimi pluginami. Dodam jeszcze, że zaczęło się tak dziać od 2-3 dni.

Kodowanie zmieniałem w programie Notepad++ jak doradził owy Support z hostingu.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Przerobienie pluginu /redbull

22.12.2018 19:26

Witam.

Mam prośbę do użytkowników owego forum. Potrzebuję przerobić plugin na GHW Redbull z płacenia za niego $2000 na ograniczenie czasowe w jego używaniu do 180 sekund, czyli 3 minuty. Czy podjąłby się ktoś tego zadania?

Z góry dziękuję.

PS. Podrzucam .sma pluginu. ;)