Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Vruzzi - zdjęcie

Vruzzi

Rejestracja: 04.05.2018
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 14.09.2025 09:47
-----

#773624 Free service/Darmowy serwis amxx

Napisane przez Deus Vult w 05.04.2022 10:56

Witam, oferuję pomoc z serwerem / pisanie pluginów totalnie za darmo według wzoru. Jedynym warunkiem jest że serwis jest publiczny i każdy będzie mógł z moich wytworów skorzystać :D

 

 

 

Wzór I:

 

Silnik serwera:

Wersja amxx:

Szczegółowy opis problemu:

 

Wzór II:

Wersja amxx
Szczegółowy opis pluginu:

 


  • +
  • -
  • 2


#755106 Problem z kompilacja Gunxpmoda

Napisane przez Zbieracz Minusów w 12.01.2019 16:35

witam. Dodalem do swojego gunxpmoda nową bron o nazwie ETHERAL-inaczej Ropzierdalator. Po dodaniu gdy chcialem skompilowac Wyskakuje Blad ktory nwm jak poprawic. W załączniku daje SMA.

 

 

AMX Mod X Compiler 1.8.3-dev+5154
Copyright © 1997-2006 ITB CompuPhase
Copyright © 2004-2013 AMX Mod X Team
 
gunxpmod.sma(56) : error 018: initialization data exceeds declared size
gunxpmod.sma(57) : error 010: invalid function or declaration
gunxpmod.sma(61) : error 018: initialization data exceeds declared size
gunxpmod.sma(62) : error 010: invalid function or declaration
 
4 Errors.
Could not locate output file gunxpmod.amxx (compile failed).
 

Załączone pliki




#741455 Generator HUD [dla technicznych]

Napisane przez Mi@po w 26.07.2017 19:38

Ostatnio tworzyłem paczkę na serwer DD2, postanowiłem dodać zegar i chciałem go zamieścić w odpowiednim miejscu z odpowiednimi efektami lecz generator huda z AMXX Studio mi nie wystarczył, dlatego postanowiłem napisać plugin - generator hud.

opis.png

Plugin pozwala wygenerować wiadomość w HUD poprzez wyświetlenie menu z opcjami.

 

komendy.png

/generator

konfiguracja.png

 

W pliku sma

/* ile ma zwiekszac/zmniejszac */
#define ILE_COLOR 26 // w kolorach
#define ILE_POZ 6 // w pozycjonowaniu x-y
#define ILE_TIME 26 // w Czas pojawiania sie efektu i Czas wyswietlania
#define ILE_ONOFF 6 // w Czas wejscia/wyjscia hud

Załączony plik  screenshot.1.jpg   33,16 KB  13 Ilość pobrań
Załączony plik  screenshot.3.jpg   35,23 KB  10 Ilość pobrań

 

Załączony plik  screenshot.2.jpg   32,04 KB  13 Ilość pobrań
Załączony plik  screenshot.4.jpg   71,06 KB  12 Ilość pobrań

 

Załączony plik  screenshot.5.jpg   64,51 KB  10 Ilość pobrań
Załączony plik  screenshot.6.jpg   47,81 KB  9 Ilość pobrań

 

download.png

 

Załączony plik  generator_hud.sma   11,23 KB  740 Ilość pobrań
  generator_hud.amxx

 

 


  • +
  • -
  • 5


#754508 Kopiowanie klocków "f"

Napisane przez Chomik :) w 27.12.2018 13:01

Witam. Poszukuje pluginu na kopiowanie klocków base builder pod literka "f"
jeśli  będzie potrzebny jakiś plik to podeśle

z góry thx
jeśli zły dział to prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego.


  • +
  • -
  • 1


#751169 Cześć mam problem z cs 1.6 na steam

Napisane przez Toldi w 20.07.2018 10:30

+ wyłącz vtc lub revoice (ReHLDS) w metamood/plugins.ini


  • +
  • -
  • 1


#751162 Cześć mam problem z cs 1.6 na steam

Napisane przez Figas w 19.07.2018 20:14

https://amxx.pl/topi...eam-22-czerwca/

 

a jak masz serwer na pukawce to zainstaluj z panelu "Pluginy" "VoiceTranscoder"


  • +
  • -
  • 1


#740593 VoiceTranscoder 2017 (aktualizacja Steam 22 czerwca)

Napisane przez vanillah w 28.06.2017 15:47

Zmiany:

 

    Autor (?): PRoSToTeM@

    Kompatybilność (AMX MOD X):
        - Amx Mod X 1.8.2
        - (Re) Amx Mod X 1.8.3-dev
    
    Kompatybilność (Silnik HLDS):
        - HLDS (>= 4382)
        - ReHLDS (>= 3.0)
        
    Aktualizacja zawiera:
        - Podstawowe wsparcie dla nowego kodeka głosu "Opus" (wydany w niedawnej aktualizacji od Valve)
        - Naprawione (prawdopodobne) problemy z czasem na Linux'ie
        - Naprawione niewłaściwe próbkowanie i zanikanie dźwięków odtwarzanych poprzez interfejs API

 

 

Instrukcja dla laików:

 

Zawartość wrzucamy do cstrike

Potem wystarczy dodać do cstrike/addons/metamod/plugins.ini

tą linijkę

linux addons/VoiceTranscoder/VoiceTranscoder.so

jeżeli mamy vtc/vtc.so to należy to usunąć

następnie resetujemy serwer i powinno działać 

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 7


#751114 [Base Builder] Zombie Mod v6.5.3 [14/02/2011]

Napisane przez DarkGL w 18.07.2018 12:38

Linijka 30

#define VERSION "6.5"
Zmieniasz i powinno być ok
  • +
  • -
  • 3


#751075 poszukuje pluginu klany

Napisane przez Robiin w 17.07.2018 11:56

Spoiler

 


  • +
  • -
  • 2


#750901 Poszukuje puginu na svip oraz svip.txt

Napisane przez Paweł. w 13.07.2018 11:59

https://amxx.pl/vipgenerator
  • +
  • -
  • 1


#737149 VoteCT na JailBreak

Napisane przez KRAKOW w 05.03.2017 22:24

opis
Plugin pozwala na przeniesienie gracza z CT do TT, jeśli w głosowaniu uzyska on ponad 50% głosów. Do końca mapy nie będzie on mógł przejść do CT.
Dodatkowo admin z flagą ADMIN_BAN może permanentnie zablokować graczowi dostęp do CT.
Można ustawić blokowanie głosowania podczas trwania zabawy lub FreeDay'a.
 
cvary
czas_glosowania - Podajemy tutaj czas (w sekundach) po jakim zakończy się głosowanie.
freeday - ustawienie na 1 blokuje głosowania podczas zabaw i FreeDay'ów, 0 nie blokuje.
freeday_plik - przy ustawieniu freeday na 0 nie ma to znaczenia (wpisz dowolną nazwę), przy ustawieniu na 1 podajemy nazwę pluginiu (wraz z ".amxx"), w którym jest ustawiany FreeDay (więcej w pliku readme).
strip_after_respawn - przy ustawieniu na 1 zabiera graczowi bronie po respawnie (po banie lub przegłosowaniu). Przy ustawieniu na 0, tego nie robi.
chat_name - wpisz nazwę (np. nazwę Twojego serwera), która ma się wyświetlać przed wiadomościami wysyłanymi przez plugin. Przy pustym polu będzie to nazwa pluginu - VoteCT.
 
komendy
/wyrzuc na say lub say_team powoduje rozpoczęcie głosowania

/votect na say lub say_team - alternatywa dla /wyrzuc.
 
komendy admina

/ban na say lub say_team - pokazuje menu graczy, których admin może zbanować.

/unban na say lub say_team - pokazuje menu graczy, których admin może odbanować (tylko będących aktualnie na serwerze).

 
wymagane moduly
Standard
ColorChat
 
instalacja
Standard
 
konfiguracja
Opis w pliku readme.
 
inne informacje
Maksymalnie 4 CT na raz.
Maksymalnie 15 udanych głosowań na mapę (potem nadpisuje).
Informacje o banach zapisywane są w logach (log_amx).
IP zbanowanego gracza zapisuje się w pliku /addons/amxmodx/logs/bans.txt.
 
download
W załączniku

Załączone pliki


  • +
  • -
  • 2


#750450 Plugin na respawn dla tt

Napisane przez LEMO w 25.06.2018 22:22

Witam szukam pluginu który będzie odradzał graczy tylko z drużyny tt 


  • +
  • -
  • 1


#750451 Plugin na blokowanie drużyn

Napisane przez LEMO w 25.06.2018 23:29

Witam szukam pluginu który automatycznie po 2 rundach będzie zmieniał drużyne czyli po 2 zagranych rundach TT idzie do ct a ct do tt(automatycznie)

Po wejsciu na serwer automatycznie wrzuca do drużyny terrorystów 

i gracze nie mogą zmieniać sami drużyny 


  • +
  • -
  • 1


#750742 [ROZWIĄZANE] Mam problem z cs 1.6 na steam

Napisane przez Toldi w 07.07.2018 18:57

To chyba coś za dużo usunąłeś. Na sam przód sprawdź spójność plików (google) przez steam a potem wchodzisz w folder cstrike_downloads/maps/ i szukasz nazwy tej mapy co Ci nie działa i delete.


  • +
  • -
  • 1


#707493 Paczka EasyBlock

Napisane przez volshebnik w 23.07.2015 23:36

Mam jeszcze problem bo jak chce wpisac bron to nieprawidołowa wartość 

i

jaka jest komenda na łatwiejsze skakanie

 

Z menu wybierz blok broni i następnie wejdź we właściwości bloka i tam w opcjach powinny pokazać się dostępne bronie.

 

Komenda na łatwiejsze skakanie w konsoli:

 

amx_cvar sv_airaccelerate 100

 

Oraz:

 

amx_cvar hns_noslowdown 1

 

Gdybym znalazł więcej czasu wypuściłbym nową wersję tej paczki :C


  • +
  • -
  • 1