Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

abcde999 - zdjęcie

abcde999

Rejestracja: 23.07.2013
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 27.07.2013 13:29
-----

#557534 Spolszczenie pluginu i problem z instalacja serwera

Napisane przez Linux' w 23.07.2013 12:03

eryk, nie piernicz jak sie nie znasz! Tak samo instaluje sie jedynie te podstawowe pluginy, te bardziej rozwiniete musza miec zainstalowane dodatkowe moduly, wgrane foldery itp
  • +
  • -
  • 1


#557532 Spolszczenie pluginu i problem z instalacja serwera

Napisane przez Eryk172 w 23.07.2013 12:00

Mistrzu, kazdy plugin instaluje sie tak samo... (@up)


Jesli w folderze lang nie ma pliky odpowiedzialnego za bozahard to bierzesz plik z foldeu scripting (.sma) i edytujesz go np notpad++, szukasz angielskich nazw. Nastepnie zapisujesz wszystko i komplilujesz to ;) Lokalnie lub na amxx.pl .
  • +
  • -
  • 1


#557529 Spolszczenie pluginu i problem z instalacja serwera

Napisane przez Linux' w 23.07.2013 11:54

1. wejdz do cstrike\addons\amxmodx\data\lang, tam powinien znajdowac sie plik w ktorym sie spolszcza, jesli sie tam nie znajduje to musisz edytowac plik lasermine_020.sma. 2. lasermine_020.amxx wrzucasz do cstrike\addons\amxmodx\plugins (nazwe pliku, w tym przypadku lasermine_020.amxx) wpisujesz do plugins.ini ktory znajduje sie w cstrike\addons\amxmodx\configs (tam wrzucasz tez wszystkie pliki cfg) Ale i tak kazdy plugin instaluje sie troche inaczej, najlepiej wejdz na strone z ktorej pobrales plugin i tam powinna pisac instalacja
  • +
  • -
  • 1