Użytkownik krily edytował ten post 26.02.2010 21:47
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
wymuszenie pluginy
#1
Napisano 26.02.2010 21:46
#2
Napisano 26.02.2010 23:41
#3
Napisano 26.02.2010 23:56
#4
Napisano 27.02.2010 00:01
#5
Napisano 27.02.2010 00:07
ale nie wiem co mam skasowac zeby nie popsuc
chce miec wymuszenie interpu ale bez napisow podczas gry "wymuszam inter ;na serfwerze obowiazuje interp"
'public interp()
{
new players[32],count;
get_players(players,count)
new style = get_cvar_num("amx_interp_style")
if(style == 1 )
{
for (new i = 1; i <= count; i++)
console_cmd (i,"cl_updaterate 101; wait; wait; ex_interp 0.01")
}
else
{
for (new i = 1; i <= count; i++)
{
console_cmd (i,"cl_updaterate 101")
server_cmd("wait")
console_cmd (i,"ex_interp 0.01")
to mam skasowac? jak mozna to proszę przerobic mi ten plugin w załączniku jest sma
Załączone pliki
Użytkownik krily edytował ten post 27.02.2010 00:28
#6
Napisano 27.02.2010 08:07
#7
Napisano 27.02.2010 10:31
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "raty+hud"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Kasza"
public plugin_init() {
register_plugin("raty+hud", "1.0", "kasza")
set_task(20.0, "interp", _, _, _, "b")
set_task(120.0, "hud", _, _, _, "b")
}
public interp()
{
client_cmd(0, "ex_interp 0.01")
}
public hud()
{
set_hudmessage(0, 255, 0, 0.1, 0.7, 0, 6.0, 10.0)
show_hudmessage(0, "Twoj interp ustawiono na 0.01")
}
Tutaj masz z wiad. hud co 120s.
#8
Napisano 27.02.2010 14:11
rep dla was
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty


ex.interp.amxx







