
Myślicie że powinienem zaopatrzyć to w natywy i publikować ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 23.11.2012 09:17

Napisano 23.11.2012 10:02
DarkGL to mój autorytet.
skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować skomplikować
Napisano 23.11.2012 10:14
| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |
| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB | PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 | Headphones: HyperX HX Cloud Black | Display: Triple LG 24MP67VQ-P |
TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały
Napisano 23.11.2012 10:48
Napisano 23.11.2012 10:55
Oczywiście że nie, widziałeś takie kolory w standardowym menu ?To nie jest zrobione w nowym menu, prawda?
Napisano 23.11.2012 10:57
Oczywiście że nie, widziałeś takie kolory w standardowym menu ?To nie jest zrobione w nowym menu, prawda?
Napisano 23.11.2012 11:06
Chcąc napisać do mnie prywatną wiadomość, wpierw zapoznaj się ze stroną "O mnie" w moim profilu użytkownika [ radim ] !
Napisano 23.11.2012 12:48
Napisano 23.11.2012 13:20
Napisano 23.11.2012 18:54
| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |
| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB | PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 | Headphones: HyperX HX Cloud Black | Display: Triple LG 24MP67VQ-P |
TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały
Napisano 23.11.2012 19:07
Będzie w tym tygodniu albo następnymA ja się nie mogę doczekać publikacji ;D O ile masz zamiar publikować
Napisano 23.11.2012 19:53
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych