gracz ct widzi terro po śmierci
Get_Alive
14.11.2012
Witam
Przepraszam ze znowu zawracam głowe
, taka oczywista rzeczą no ale plis zapomniałem i nie moge tego znaleść w necie.
I jeszcze raz sorry nie wiem czy to dobre forum jak źle to sorry ;(
----------------
Chce komende (czy co to tam było), że po śmierci gracza ct może patrzeć jak gra swoja drużyna jak i zarówno przeciwna.
--------------
Jeszcze raz przepraszam i z góry dziękuje.
Przepraszam ze znowu zawracam głowe
I jeszcze raz sorry nie wiem czy to dobre forum jak źle to sorry ;(
----------------
Chce komende (czy co to tam było), że po śmierci gracza ct może patrzeć jak gra swoja drużyna jak i zarówno przeciwna.
--------------
Jeszcze raz przepraszam i z góry dziękuje.
master522
14.11.2012
mp_forcechasecam 0
Użytkownik master522 edytował ten post 14.11.2012 17:55
Użytkownik master522 edytował ten post 14.11.2012 17:55
dasiek
14.11.2012
Automatyczna wiadomość
Ten temat został przeniesiony z forum
Counter-Strike 1.6 → Problemy
do
HLDS → Problemy
Ten temat został przeniesiony z forum
Counter-Strike 1.6 → Problemy
do
HLDS → Problemy




