Mianowicie mam forum wxv.pl
Ale zanim sie nie zaloguje to wszystko jest po angielsku
Jak to zmienić? help !
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 15.09.2012 17:46
Napisano 15.09.2012 17:49
Napisano 16.09.2012 11:10
Napisano 17.09.2012 23:21
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
![]() |
CSS
[Szukam] Kogoś do zaprogramowania strony WWW html+cssNapisany przez Mr_kiss_, 17.01.2023 |
|
|
||
HTML
Problem z połączeniem html + phpNapisany przez 1stADXionC, 08.07.2019 |
|
|
|||
HTML
Backdoor w Stylu MYBBNapisany przez Black004, 23.06.2018 |
|
|
|||
HTML
Online/Offline z gametrackerNapisany przez adamus81, 06.01.2016 |
|
|
|||
HTML
Tabelka serwerów IPBNapisany przez Sofcik, 11.11.2015 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych