Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Grafik i plik motd
#1
Napisano 01.04.2009 14:59
#2
Napisano 01.04.2009 15:11
#3
Napisano 01.04.2009 15:49
pozniej wystarczy ze go wczytasz
#4
Napisano 01.04.2009 18:16
#5
Gość__*
Napisano 01.04.2009 20:00
#6
Napisano 01.04.2009 20:15
#7
Napisano 02.04.2009 12:27
#8
Gość__*
Napisano 02.04.2009 12:50
<html> <head> <img src="Adres do grafiki" width="100%" height="100%"> </head> <body bgcolor="#000000" text="#FFFFFF"> </body> </html>Grafikę musi Ci ktoś zrobić.
#9
Napisano 02.04.2009 14:31
#10
Napisano 02.04.2009 14:49
#11
Gość__*
Napisano 02.04.2009 18:41
<html> <body bgcolor="#000000" text="#FFFFFF"> <img src="Adres do grafiki" width="100%" height="100%"> </body> </html>
#12
Napisano 02.04.2009 22:29
Nigdy nie dopasujesz rozmiarów do pliku motd bo kazdy go otwiera w innej rozdzielczosci (ustawionej w grze), zatem tracisz na estetyceWymiary najlepiej taki zeby zmiescilo sie w pliku motd
#13
Gość__*
Napisano 02.04.2009 22:40
width="100%" height="100%
#14
Napisano 02.04.2009 22:51
Zreszta moze nawet byc tak ze ten plik nie obsluzy komend width, height, (nie wiem, nie próbowałem) to nie mozilla
#15
Gość__*
Napisano 02.04.2009 23:12
#16
Napisano 03.04.2009 13:41
#17
Napisano 03.04.2009 13:46
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









