vip.php 4,67 KB 52 Ilość pobrańnajlepiej jak by ktoś opisał jak to zrobić
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 16.08.2012 21:05
$flagga='m';Chyba to jest to
If you can dream it, you can do it.
Napisano 16.08.2012 21:08
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
Napisano 16.08.2012 21:14
<div class="ng" id="naz">Vip
<span style="float:right;display:none;" id="col">
<a href="#" id="zwin_tytul">
<img src="images/colapse.gif">
</a>
</span>
</div>Na :<div class="ng" id="naz">Klasa premium
<span style="float:right;display:none;" id="col">
<a href="#" id="zwin_tytul">
<img src="images/colapse.gif">
</a>
</span>
</div>else if(!is_module_available("vip/vip")) alert("Moduł jest wyłączony!!!");
else{
$name='vip';
$flagga='m';Na :else if(!is_module_available("klasa/klasa")) alert("Moduł jest wyłączony!!!");
else{
$name='klasa';
$flagga='Podaj flagi';
If you can dream it, you can do it.
Napisano 16.08.2012 21:29
[b]Warning[/b]: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in [b]/home/flkl1 /domains/flkl1.unixstorm.org/public_html/sklep/modules/klasa/klasa.php[/b] on line [b]77[/b]
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
Napisano 16.08.2012 21:32
If you can dream it, you can do it.
Napisano 16.08.2012 22:37
Napisano 16.08.2012 22:45
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
Napisano 16.08.2012 23:18
Napisano 17.08.2012 05:37
[b]Warning[/b]: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in [b]/home/flkl1[/b] [b]/domains/flkl1.unixstorm.org/public_html/sklep/modules/klasa/klasa.php[/b] on line [b]77[/b]
Najlepsza instalka Counter Strike 1.6 w sieci!!!
Napisano 20.08.2012 17:27
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.DarkGL to mój autorytet.
Inny
Zarządzanie serwerem z poziomu DiscordaNapisany przez Lakrous, 28.10.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupie Paczke JailBreak cs 1.6Napisany przez Domix, 06.07.2025 |
|
|
|||
Inny
Problem z wyświetlaniem nazw klas w menuBłędne nazwy w menu przy wyborze klasy Napisany przez protypek, 29.04.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupię Paczke DeathrunNapisany przez benko345, 18.03.2025 |
|
|
|||
Inny
Kupię gotową paczkę DiabloMod bez BUGÓW!Napisany przez Mefedroniarz, 26.11.2024 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych