Mam zapis nVault swojego Diablo Moda jakby co
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
[ROZWIĄZANE] Jak usunąc swoje statystyki z rankingu?
#1
Napisano 12.08.2012 15:48
Mam zapis nVault swojego Diablo Moda jakby co
#2
Napisano 12.08.2012 16:33
1. Zainstaluj ten plugin
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <cstrike>
#include <fun>
#define PLUGIN "Reset stats"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Sn!ff3r"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_clcmd("say /rs", "cmd_reset")
register_clcmd("say_team /rs", "cmd_reset")
}
public cmd_reset(id)
{
cs_set_user_deaths(id, 0)
set_user_frags(id,0)
client_print(id, print_chat, "* Twoje statystyki na serwerze zostaly zresetowane
}
2 sposób jest tutaj gdzieś na forum . Konkretnie chodzi o to , że edytujesz plik Csstats.dat. za pomocą małego pliku .exe
Cytuje :
Chcesz zwiększyć / zmniejszyć lub
wykasować komuś statystyki?
przeczytaj ten artykuł.
Jeżeli masz amxx'a zainstalowanego
na serwerze, to z ftp (addons/
amxmodx/data) kopiujesz na pulpit:
csstats.dat
WinCSX.exe
Uruchamianiasz WinCSX
Edytujesz statystyki
Po edycji statystyk klikasz na "Save"
Wrzucasz plik csstats.dat na serwer
Restartujesz serwer i gotowe!
Linku Ci nie mogę podać do programu , bo pisze z telefonu i nie mam dostępu . Jak będę na Pc to zapodam ten plik
www.BartoIT.pl
- klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD
#3
Napisano 12.08.2012 16:38
Może pomożesz mi jeszcze tutaj http://amxx.pl/topic...ablo-by-stachu/
#4
Napisano 12.08.2012 16:46
Co do diablo jestem zielony , więc trochę muszę je przestudiować , bo nie bardzo wiem o jakie kamienie chodzi
www.BartoIT.pl
- klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD
#5
Napisano 12.08.2012 17:12
Podasz może swoje gg to pogadamy.
#6
Napisano 12.08.2012 17:14
www.BartoIT.pl
- klikasz to, a dzięki temu rozwijam ten profil
Odwiedź strefę pobierania i pobierz wersję testową alfa Counter Strike: Global terror MOD
#7
Napisano 12.08.2012 17:16
Do zamknięcia
#8
Napisano 13.08.2012 20:28
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








