Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
OpenGl... Nie moge włączyć.
#1
Napisano 29.03.2009 19:27
#2
Napisano 29.03.2009 19:35
#3
Napisano 29.03.2009 20:44
#4
Napisano 30.03.2009 08:36
Masz najnowsze sterowniki zainstalowane ?
Jedno i to samo.Przeinstaluj/Zainstaluj sterowniki
Jak ściągniesz dobre stery to NA PEWNO grafa będzie śmigać
#5
Napisano 30.03.2009 14:43
nie zawsze.Jak ściągniesz dobre stery to NA PEWNO grafa będzie śmigać
ja zawsze grałem u siebie na OpenGL'u aż kiedyś postanowiłem znów sprawdzić direct'a i okazało się że działa, ale z ~1-2 sekundowym opóźnieniem. nowe stery nic nie dają, prędzej starsze by dały, albo jakieś nieoficjalne (typu: http://www.guru3d.com/ ).
#6
Napisano 30.03.2009 16:33
#7
Napisano 05.04.2009 22:13
#8
Napisano 05.04.2009 22:27
http://www.guru3d.com/
na tej www masz ... tylko poszukaj do swojej karty .
tez nie moglem wl openGL az kol mi sciagnol i ruszylo teraz nawet mam 100 fps ;-)
#9
Napisano 26.04.2009 19:21
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









