Witam!
Proszę o perk ,który daje ,że gracz widzi wrogów na radarze.
Zrobiłem kiedyś ,ale nie działa ;/
Perk: Mozg Dr@goN'a
Opis: Widzisz wrogów na radarze.
!+Wynagradzam +!
WIELKIE DZIĘKI ![]()
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 02.08.2012 21:53
Witam!
Proszę o perk ,który daje ,że gracz widzi wrogów na radarze.
Zrobiłem kiedyś ,ale nie działa ;/
Perk: Mozg Dr@goN'a
Opis: Widzisz wrogów na radarze.
!+Wynagradzam +!
WIELKIE DZIĘKI ![]()
Napisano 03.08.2012 07:43
![]()
![]()
![]()

Napisano 03.08.2012 11:50
![]()
![]()
![]()

Napisano 03.08.2012 15:02
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Szukam ambitnej ekipy do nowej sieci serwerów (CS Steam + Minecraft) — start w pierwszej połowie lipNapisany przez artipno, 14.06.2026 |
|
|
|||
CoD Nowy
Polaczenie informacji HUD.Napisany przez SHiBBy., 12.11.2025 |
|
|
|||
![]() |
[ROZWIĄZANE] Błąd microsoft visual c++ runtime library na SteamBłąd CS 1.6 przy zmianie mapy, próby rozłączenia się z serwerem, wyjściem z gry. Napisany przez to tylko ja, 29.06.2025 |
|
|
||
Szukam PaczkiSzukam gotowej Paczki pod server jailbreak Napisany przez Siwyyyy, 21.04.2025 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych