plus VT
Malutkie opóźnienie w rozmowach nie to co ts2 jakies 15 sec nawet
Co wy o tym sądzicie ??
P.S moge zapodać poradnik VT tylko niewiem czy mozna wrzucać tu linki z innych stronek? csguide? jezeli tak to napisz ktos z Adminów
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 22.04.2008 18:16
Napisano 22.04.2008 18:52
Napisano 22.04.2008 19:25
Napisano 22.04.2008 22:00
Napisano 23.04.2008 04:56
no proste, że ventrilo
o wiele lepsza jakość głosu przy takim samym serwerze, TS w ogóle wygląda jak "idź stąd" i obsługa jakaś taka dziwna...
Napisano 06.05.2008 19:56
Napisano 06.05.2008 20:20
Napisano 06.05.2008 20:23
To nawyk z 1.5 ;-)Ja Potrzymuje zdanie Kurka - TeamSpeak2 Rlz !
Napisano 06.05.2008 20:29
Napisano 06.05.2008 20:34
I nie zamierzammogę się założyć, że Ci co głosowali na TS2 nigdy nie korzystali z Ventrila ;]
Napisano 06.05.2008 20:43
Napisano 06.05.2008 21:08
skoro nigdy nie korzystałeś z czegoś to skąd wiesz, że jest gorsze?? Według mnie nie powinieneś się wypowiadać w tematach o których nie masz pojęcia ;-)I nie zamierzammogę się założyć, że Ci co głosowali na TS2 nigdy nie korzystali z Ventrila ;]
Napisano 07.05.2008 01:06
Napisano 07.05.2008 13:42
Nie chcę i nie bedę używał ponieważ nie mam klanu i nie bedę mieć a po 2 i tak raz na rok gadam z kimś przez Komunikator Głosowy więc TeamSpeak mi stykaskoro nigdy nie korzystałeś z czegoś to skąd wiesz, że jest gorsze?? Według mnie nie powinieneś się wypowiadać w tematach o których nie masz pojęcia
Napisano 07.05.2008 14:09
Napisano 07.05.2008 14:17
Ja grałem w klanach w 1.5 i tam jest tylko TeamSpeak2 i mi się podoba ;-)Ok ale nie wmawiaj nam ze VT jest gorszy od TS2
Napisano 03.06.2008 12:00
Napisano 03.06.2008 12:08
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych