Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

roundsound/alt_end_round_sounds nie dzia艂aj膮 d藕wi臋ki


  • Zamkni臋ty Temat jest zamkni臋ty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 obibok1

    Nowy

  • U偶ytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Post贸w:1
Offline

Napisano 25.03.2009 10:07

Witam serdecznie.

nformacje wst臋pne: Przegl膮dn膮艂em w膮tki dotycz膮ce podobnych problem贸w, odpowiedzi nie znalaz艂em. Dla odmiany - nie jestem absolutnym lamerem je偶eli chodzi o pluginy, na koncie mam konfiguracj臋 ok. 10 serwer贸w od zera (wi臋kszo艣膰 w膮tk贸w kt贸re przegl膮da艂em to by艂y pytania pocz膮tkuj膮cych kt贸rzy nie wiedzieli jak si臋 za to zabra膰, tak wi臋c..)

Na czym polega m贸j problem? Ot贸偶: Skusi艂em si臋 na zainstalowanie AMX mod X w wersji 1.81 ze wzgl臋du na brak mo偶liwo艣ci zainstalowania gungame na 1.76d. No i c贸偶.. Gungame dzia艂a - d藕wi臋ki niestety nie chc膮. Wypr贸bowa艂em wszystkie mo偶liwe opcje pluginu roundsound (podane na forum.alliedmods.net) - nie zadzia艂a艂y. Wypr贸bowa艂em te偶 plugin alt_end_round_sounds v2.3b - niestety, to samo, plugin niby dzia艂a, d藕wi臋ki si臋 艣ci膮gaj膮, ale po rundzie d藕wi臋ki nie s膮 odtwarzane. Zar贸wno MP3 jak i WAV. Zar贸wno wykorzystywa艂em gotowo skompilowane pluginy jak i pluginy kt贸re kompilowa艂em sam przez compilera zawartego na amxmodx.org. Brak艂o mi ju偶 koncepcji, problem opisuj臋 wi臋c tutaj.

Po wpisaniu w konsoli 'amxx plugins' w艣r贸d listy plugin贸w wy艣wietla si臋 opisany:
[ 34] Alternative End Round   2.3b        Arkshine          alt_end_round_s  running
Znaczy to, 偶e dzia艂a rzekomo poprawnie. Analogicznie logi - nie ma tam 偶adnych wpis贸w jakoby plugin ten mia艂 nie dziala膰 czy te偶 mia艂yby by膰 z nim jakie艣 problemy.

W zwi膮zku z tym, 偶e uzna艂em, 偶e jest to wina AMXa (jeszcze jeden plugin - raz dzia艂a艂, raz nie, zale偶y 'jak mu si臋 chcia艂o' - tak samo logi nic nie wykazywa艂y, nikt go nie wy艂膮cza艂) zdecydowa艂em si臋 na wymian臋 AMXa na stary sprawdzony 1.76d. I c贸偶 - problem z pluginem kt贸ry raz dzia艂a艂 raz nie znikn膮艂, nie mniej jednak je偶eli chodzi o d藕wi臋ki niestety jest to samo (w przypadku Alternative End Round Sounds po zako艅czeniu rundy rozbrzmiewaj膮 standardowe d藕wi臋ki (counter) terrorists win, je偶eli chodzi o End Round Sounds to jest cisza - pomimo tego, 偶e d藕wi臋ki si臋 艣ci膮gaj膮 i wszystko niby jest OK.

W czym mo偶e le偶e膰 problem? Zapewniam, 偶e je偶eli chodzi o konfiguracj臋 to robi臋 wszystko poprawnie - w przypadku zwyk艂ego 'End Round Sounds' skompilowany z odpowiednimi 艣cie偶kami plugin w /plugins, wpis w plugins.ini; w przypadku Alternative End Round Sounds pr贸cz tego jeszcze pliki z prefiksami w /configs/round_sound, plik end_roundsound.txt w /data/lang.. Og贸lnie rzecz bior膮c wszystko jest - niby wszystko dzia艂a, komunikaty od d藕wi臋k贸w si臋 wy艣wietlaj膮.

Ponadto - dany plugin z danymi d藕wi臋kami instalowa艂em na innym serwerze w ten sam spos贸b - i tam dzia艂a艂 (mam dost臋p do 2 serwer贸w). Instalowa艂em tak偶e gotowe paczki z d藕wi臋kami, kt贸re wg rzeszy u偶ytkownik贸w dzia艂aj膮. Na tym serwerze niestety nie. Ka偶dy z tych serwer贸w konfigurowa艂em sam, od pocz膮tku, wy艂膮cznie przez ftp (nie korzysta艂em z 偶adnych instalator贸w, gotowych paczek plugin贸w i tak dalej - ka偶dy plugin wgrywa艂em oddzielnie).

W zwi膮zku z tym moje pytanie - w czym problem..? Jaki艣 modu艂? Kompatybilno艣膰? Plugin amxmod_compat.amxx mam w艂膮czony - nic to nie daje. Modu艂y wszystkie te偶 s膮 pow艂膮czane (mysql, sqlite, fun, engine, fakemeta, geoip, sockets, regex, nvault, cstrike, csx, hamsandwich). Raczej wykluczam to, 偶e robi臋 co艣 藕le je偶eli chodzi o instalacj臋 pluginu, wykorzystuj臋 藕le skompilowane pluginy lub z艂e d藕wi臋ki - poniewa偶 tak jak m贸wi臋 - na drugim serwerze dzia艂aj膮. Tak samo AMX - raczej ju偶 sk艂ania艂bym si臋 偶e to nie jego wina. W czym wi臋c rzecz? Niepodpowiednia konfiguracja..? Z tym pytaniem zwracam si臋 do Was.

Z g贸ry dzi臋ki za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam.
  • +
  • -
  • 0




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych