Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Modyfikacja

Przerobienie Pluginu VIP

Modyfikacja

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 reSPECT

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
Offline

Napisano 23.03.2009 11:29

Witam. Chciałbym prosić o przerobienie pluginu, który zrobił dla mnie znajomy, niestety nie ma już czasu, aby go poprawić. Zgodę na poprawkę oczywiście mam.

Działanie pluginu:

Osoby zapisane w vips.ini piszą na zielono, mają nick na zielono, oraz wyświetlają się ich nicki po wpisaniu /vip w czacie.

Chciałbym usunąć kolor nicku, który obecnie jest zielono. Niech będzie standardowy, a jedynie pisanie będzie na zielono. Plugin posiada również mały błąd, mianowicie każde napisane zdanie vipów jest w cudzysłowie, ponadto vip może wcisnąć "y" i od razu enter czego efektem będzie wyświetlenie się: "" i nic więcej.

Proszę o usunięcie zielonego koloru nicka i "" przy pisaniu w czacie. Z góry dziękuję, a za dobre wykonanie, mogę doładować konto na komórkę za 5zł powiedzmy, lub postarać się odwdzięczyć w inny sposób.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, niech pisze w temacie, lub na pw, to wtedy prześlę plugin (kod jest krótki i nie powinno być problemu z przerobieniem). Nie chcę go upubliczniać.
  • +
  • -
  • 0

#2 mgr inż. Pavulon

    C35H60Br2N2O4

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 742
Godlike

  • Postów:6 881
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Koniecpol
Offline

Napisano 23.03.2009 11:34

Nie chcę go upubliczniać.

nie takie pluginy są upubliczniane i nikt nie ma z tym problemów, ale jak chcesz czekać aż się ktoś specjalnie do ciebie zgłosi to czekaj.

p.s.
czyli temat można zamknąć ?

//zmienisz zdanie, pisz
//wizu

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Modyfikacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych