Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wybór hostingu serwerów


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jerem96

    Wszechobecny

  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 10.06.2012 23:19

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jaki hosting jest według Was najlepszy gdyż mam serwery na pukawce lecz zastanawiam się czy nie zmienić na inny.
Chciałbym abyście oceniali hosting nie po "marce" lecz po kilku drobnych szczegółach.
Jaki hosting polecacie pod względem:
Jakości maszyn oraz ich sprawności:
Szybkości supportu:
Precyzyjności supportu(Czyli trafność odpowiedzi udzielonych przez support):
Cenie:
Czy jest możliwość współpracy z ów hostingiem(Jeżeli tak to po jakim czasie lub kryteriach):
Pomoc przy błędach lub crashach(pisałem do pukawki to zamiast pomóc to piszą, że moja wina że są crashe i mam sprawdzać każdy plugin):
Inne(Jeżeli są):
Prosiłbym o wyczerpujące wypowiedzi i tylko od tych którzy się znają na tym lub prosto od Firm a nie dzieci nabijających posty.
Pozdrawiam.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#2 Kosa :D

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 20
Życzliwy

  • Postów:197
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:WWA
Offline

Napisano 11.06.2012 08:24

Powiem ci tylko tyle kolego , rownież mam serwer na pukawce i nie jest prawda to co ty mówisz , support zawsze mi odpowiada , maszyny są bardzo dobre,niskie pingi, 0 lagow , a co do tego ze masz każdy plugin wyłączać to maja racje, bo skąd maja wiedzieć co ty tam powgrywales ?!
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika
Zapraszam również do grania na moim serwerze . I zapraszam na Serwerownie OpenCS..pl

#3 IndeS

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:574
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:NT
Offline

Napisano 11.06.2012 09:27

@up może i tak ale support na Tserwery działa bardzo dobrze. Dość szybko i gdy serwer faktycznie siadł i nie wiedziałem co zrobić oni szukali problemu i znaleźli. Był winien jeden plugin. Ogołnie Tserwery, dobre maszyny, niskie pingi, panel wporzadku. Maja wszystko co potrzeba do serwera tzn. Baza sql za darmo, strona www. za darmo, FD za darmo, Jedynie HLTV jest platne. Ceny nie sa niskie ale za dobry hosting trzeba placic.
2,39 - lokalizacja Gdansk
2,99 - lokalizacja Warszawa
Miałem już troche problemów z serwerem i support był dość pomocny jak pisałem wyżej.
Myśle że wiecej nie trzeba pisać. Szczerze polecam ten hosting bo jest dobry i pewny
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#4 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 11.06.2012 09:27

Serwery na tserwerach mam już od jakiś 2 lat - ani razu nie było akcji że coś im w maszynach siadło. po przezuceniu się z francji na polskę wyraźna różnica w pingach. a i support - odpisują następnego dnia z rana jak do nich napisze wieczorem. zawsze "trafna" rada. Ceny może nie należą do najtańszych ale jak na taką cene nie narzekam a polecam ;)
  • +
  • -
  • 0

#5 fpsmax.pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Łazy
Offline

Napisano 11.06.2012 11:53

Pomoc przy błędach lub crashach(pisałem do pukawki to zamiast pomóc to piszą, że moja wina że są crashe i mam sprawdzać każdy plugin):
Inne(Jeżeli są):

Jeżeli w logach nie ma jednoznacznych wskazówek to musisz sprawdzać sam, czyli po jednym pluginie wyłączasz i sprawdzasz po którym przestanie się wieszać, najtrudniej znaleźć taki co powoduje zwiechy np raz na dzień, więc nie zrzucaj wszystkiego na support, bo oni nie są w stanie siedzieć przez pół dnia na twoim serwerze i szukać co to znowu za dziwny plugin zainstalowałeś ;)

Jaki hosting polecacie pod względem:
Jakości maszyn oraz ich sprawności:

Tu szukasz serwerów które nie są z poprzedniej generacji, czyli szukasz cokolwiek na sandy bridge, lub wyżej, ivy bridge, np i7-2600 lub odpowiednik, działają dużo lepiej od starych QuadCore lub pierwszych i7 ale głównie chodzi o serwery przepchane pluginami i graczami, serwery np 20 slotowy będzie działał i na starych dobrze i na nowych
.

Cenie:

Mamy bardzo atrakcyjne ceny do jakości

Chciałbym się dowiedzieć jaki hosting jest według Was najlepszy

Nie ma takiego, każdy ma swoje plusy i minusy, np bardzo wysoka jakość = wysoka cena za slot, chociaż powoli zaczyna się ta granica zacierać.
np, u nas fpsmax.pl masz bardzo niską cenę za slot, bo nie musimy wynajmować serwerów bo są nasze, większość innych musi, dlatego u nich cena za slot jest wyższa, ale minusem za to jest że posiadamy tylko jedną lokację, itp itd
Tak że możesz uzyskać odpowiedź na pytanie który hosting jest najtańszy (oczywiście my ;) ) albo gdzie jest stałe 1000fps (w masakrycznych cenach powyżej 10zł/slot), albo gdzie mają najlepsze maszyny (chociaż to jest pojęcie względne, bo maszynę można zawsze wymienić, np my tak robimy, jeśli tylko jakaś maszyna ma większe obciążenie niż 60%, lecz nie wszyscy mają taką możliwość wykupując serwer dedykowany, i muszą działać na tych samych albo kupić nowy ale z innym IP, a oczywiście wiemy co się wtedy dzieje)

I ostatnie twoje pytanie, współpraca, jeśli kupujesz slota za 3+zł to każda firma tobie zejdzie z ceny, z każdą możesz negocjować, , no bo miesięcznie za serwer 32 slotowy płacisz jakieś 100zł więc zarobek spory, i żebyś był tylko u nich, i u nich został to znajdują się "promocje" przedłużymy o tydzień więcej, albo cena 20% niższa, albo inne pierdoły, ale jak idziesz do firmy gdzie za taką samą jakość płacisz 1zł za slot i jeszcze chcesz bonusy no to już się lepiej zaopatrz w jakieś dobre argumenty typu, "kupuję u ciebie 150 slot" lub " opłacę te 50 slot z góry na rok" bo inaczej twoja "oferta współpracy" (w sumie to powinno być"daj panie niższą cenę") wyląduje od razu w koszu.

Mam nadzieje, ze opisałem wszystko w miarę zrozumiale :)
  • +
  • -
  • 0

#6 TheRock

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 233
Wszechwidzący

  • Postów:402
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Zloczew
Offline

Napisano 11.06.2012 13:21

Ja ci polecam hosting Tserwery Support bardzo szybko odpisuje jak miałem ostatnio problemy to sami mi naprawili to.
FastDownload masz free u nich i www Ceny u nich są bardzo tanie jak na taką jakość

Użytkownik TheRock edytował ten post 11.06.2012 13:21

  • +
  • -
  • 0

#7 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 11.06.2012 14:15

Kosa, nie zrozum mnie źle lecz do pukawki mam mniejsze zaufanie niż kiedyś.
Tak support zawsze odpowiada...ale po jakim czasie?
A co do wyłączania pluginów to życzę powodzenia przy serverze z 200 pluginami(Chyba wiadomo, że to CoD mod) i raczej nie będziesz siedział tygodnia by się dowiedzieć który to?
Może to być kilka które się "gryzą" i co wtedy?
Nigdy nie dojdziesz do tego...
Support jest chyba od tego aby pomagać klientom w pomocy przy serverach.
Chyba, że są zatrudnieni tam ludzie którzy ukończyli ledwo gimnazjum to dziękuję za pomoc.
Dobra, bo odszedłem od mojego wytyczonego celu w tym temacie...
A co wypowiecie się na temat Zabijaki? Gamesol itp?
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#8 IndeS

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 146
Zaawansowany

  • Postów:574
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Tomasz
  • Lokalizacja:NT
Offline

Napisano 11.06.2012 14:15

@up THE ROCK no aż takie tanie nie sa. Chyba że mówisz o francji ale tam sie nie opłaca bo tam pingi są 2-3 razy wieksze, jest to nawet napisane na ich stronie.
MOżesz wziaść też Gamesol bo to ta sama firma co Tserwery.
Ogólnie z mojej sieci ja mam na Tserwerach 20 slotow serwer bf2+dm, kumpel 32 sloty Diablomod, inny kumpel na Gamesol 31 slotów Cod. Problemów z pingami i ogolnie z serwerami nie ma. Więc płacisz troche ale są solidne. Co do cenny można delikatnie ponagocjować ale z tego co wiem to przy 50 slotach na Tserwerach masz 5% upustu.
Ale jak pisałem wyżej wszystko co potrzebne masz free! FD + Baza sql + www.
  • +
  • -
  • 0
Dołączona grafika

#9 fpsmax.pl

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:6
  • Lokalizacja:Łazy
Offline

Napisano 11.06.2012 14:52

Kosa, nie zrozum mnie źle lecz do pukawki mam mniejsze zaufanie niż kiedyś.
Tak support zawsze odpowiada...ale po jakim czasie?
A co do wyłączania pluginów to życzę powodzenia przy serverze z 200 pluginami(Chyba wiadomo, że to CoD mod) i raczej nie będziesz siedział tygodnia by się dowiedzieć który to?
Może to być kilka które się "gryzą" i co wtedy?
Nigdy nie dojdziesz do tego...
Support jest chyba od tego aby pomagać klientom w pomocy przy serverach.
Chyba, że są zatrudnieni tam ludzie którzy ukończyli ledwo gimnazjum to dziękuję za pomoc.
Dobra, bo odszedłem od mojego wytyczonego celu w tym temacie...
A co wypowiecie się na temat Zabijaki? Gamesol itp?


Napisze jeszcze raz, jeżeli w logach nie ma wyraźnych znaków który to plugin jest to co ma zrobić technik(restart i nic w logach)? przydała by się taka wróżka albo coś, ale nie ma tak łatwo, i jeśli to jest restart od razu to ok, znajdzie się, ale nie np restart raz na dobę, co pisałem już wyżej...
Ostatnio grzebałem w jakimś serwerze COD, ale tam jest stanowczo za dużo pluginów(szukanie wycieku do pamięci), pewnie połowę user nie wie do czego służy, a o wyłączeniu tych co walą błędami to już jest coś niewykonalnego dla niego, no bo przecież zapłacił 50zł za tego moda i ma działać xD
  • +
  • -
  • 0

#10 Jerem96

    Wszechobecny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:414
  • GG:
  • Imię:Jeremiasz
  • Lokalizacja:Tczew
Offline

Napisano 11.06.2012 15:03

Hmmm...
Owszem jest sposób.
Mój server się crashował i raz na ruski rok zrestartuję lub wyłączy przez MSG czyli błędne wiadomości.
Wszystkie logi z tym związane są zapisywane w pliku i wtedy chyba problem co i jak jest obalony lecz trzeba chcieć i umieć oczywiście.
CoD by Jerem
Dołączona grafika

#11 skillnet.pl

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:17
  • Lokalizacja:Piaseczno
Offline

Napisano 11.06.2012 17:18

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Wejdź na skiLLnet.pl - Najlepsze serwery Multiplayer w sieci
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych