Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
[ROZWIĄZANE] Linijka błędu
#1
Napisano 09.05.2012 14:15
#2
Napisano 09.05.2012 14:21
#3
Napisano 09.05.2012 14:27
http://www.sendspace...239429a6f971452
Nie wiedziałem jak dodać załącznik.
Użytkownik MagikGK edytował ten post 09.05.2012 14:32
#4
Napisano 09.05.2012 14:39
Skrot ctrl+g masz nawet w notatniku itp.
#5
Napisano 09.05.2012 14:57
Załączone pliki
#6
Napisano 09.05.2012 14:58
Załączone pliki
Użytkownik JustBeFine edytował ten post 09.05.2012 14:59
#7
Napisano 09.05.2012 15:04
#8
Napisano 09.05.2012 16:14
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Pomoc udzielona
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty



QTM_CodMod.amxx






