zeby nie mial rakiety i szanse na zrespienie u wroga 1/4 a nie 1/2, a zamiast m4 mial ak
glowy dzisiaj nie mam do tego, cos nie mysle
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 03.04.2012 19:23
Napisano 03.04.2012 19:32
Napisano 03.04.2012 19:43
codclass_terrorysta.sma 2,3 KB 31 Ilo艣膰 pobra艅
codclass_terrorysta.amxx
Napisano 03.04.2012 19:58
Faktycznie rakiety przeczyta艂em 藕le sry..@up to co pietras poda艂 jest z艂e masz to :
codclass_terrorysta.sma 2,3 KB 31 Ilo艣膰 pobra艅
codclass_terrorysta.amxx
W 100% to poprawny kod
Napisano 05.04.2012 05:14
0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych