Skocz do zawarto艣ci

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w wi臋kszo艣ci spo艂eczno艣ci internetowych musisz si臋 zarejestrowa膰 aby m贸c odpowiada膰 lub zak艂ada膰 nowe tematy, ale nie b贸j si臋 to jest prosty proces w kt贸rym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz si臋 do temat贸w i for, aby otrzymywa膰 automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza spo艂eczno艣ciowego
  • Stw贸rz sw贸j w艂asny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe do艣wiadczenia

Do艂膮czona grafika Do艂膮czona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdj臋cie

prosba o przerobienie terrorysty


  • Nie mo偶esz napisa膰 tematu
  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Malinaaa.

    Wszechpomocny

  • U偶ytkownik

Reputacja: 20
呕yczliwy

  • Post贸w:349
  • GG:
  • Imi臋:Krzychu
  • Lokalizacja:Kalisz
Offline

Napisano 03.04.2012 19:23

moglby mi ktos przerobic klase terrorysta http://amxx.pl/topic...terrorysta-v10/ //bez frakcji
zeby nie mial rakiety i szanse na zrespienie u wroga 1/4 a nie 1/2, a zamiast m4 mial ak
glowy dzisiaj nie mam do tego, cos nie mysle xD, za pomoc plusik :]
  • +
  • -
  • 0

Do艂膮czona grafika

Do艂膮czona grafika IP: 79.133.193.20:27063


#2 Pietras11

    Wszechwiedz膮cy

  • Power User

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Post贸w:518
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Piotr
  • Lokalizacja:Gniezno
Offline

Napisano 03.04.2012 19:32

艂ap

Za艂膮czone pliki


  • +
  • -
  • 0

#3 Trikolo

    Miszczu

  • Zbanowany

Reputacja: 111
Zaawansowany

  • Post贸w:348
  • GG:
  • Imi臋:Trikolo
  • Lokalizacja:Komputer
Offline

Napisano 03.04.2012 19:43

@up to co pietras poda艂 jest z艂e masz to :

Za艂膮czony plik  codclass_terrorysta.sma   2,3 KB  31 Ilo艣膰 pobra艅
  codclass_terrorysta.amxx

W 100% to poprawny kod

#4 Pietras11

    Wszechwiedz膮cy

  • Power User

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Post贸w:518
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Piotr
  • Lokalizacja:Gniezno
Offline

Napisano 03.04.2012 19:58

@up to co pietras poda艂 jest z艂e masz to :

Za艂膮czony plik  codclass_terrorysta.sma   2,3 KB  31 Ilo艣膰 pobra艅
  codclass_terrorysta.amxx

W 100% to poprawny kod

Faktycznie rakiety przeczyta艂em 藕le sry..
  • +
  • -
  • 0

#5 Malinaaa.

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • U偶ytkownik

Reputacja: 20
呕yczliwy

  • Post贸w:349
  • GG:
  • Imi臋:Krzychu
  • Lokalizacja:Kalisz
Offline

Napisano 03.04.2012 21:37

Jest problem, o toz klasa ma nieskonczonosc ammo ;P, zmieniam bron, np z ak na usp i jest 2/100 strzelam 1/100 a potem moge ile chce - nieskonczonosc ;P, na AK to samo, molgby ktos to naprawic?
  • +
  • -
  • 0

Do艂膮czona grafika

Do艂膮czona grafika IP: 79.133.193.20:27063


#6 Pietras11

    Wszechwiedz膮cy

  • Power User

Reputacja: 89
Zaawansowany

  • Post贸w:518
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imi臋:Piotr
  • Lokalizacja:Gniezno
Offline

Napisano 05.04.2012 05:14

Masz bez rakiety i ammo.

Za艂膮czone pliki


  • +
  • -
  • 0




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych