Chciałbym dodać do pluginu z vote wiadomość w say o aktualnie granym trybie.
Miało by to wyglądać w ten sposób:
Przychodzi gracz na serwer i jakieś 10 sec po wejściu wyskakuje mu w say napis: Aktualny tryb gry to: Trololo. A gdy tryb jeszcze nie został wybrany, to niech się wyświetli napis: Tryb gry jeszcze nie wybrany lub coś podobnego, albo nic
Kod pluginu:
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <ColorChat>
#define PLUGIN "Tryby gry"
#define AUTHOR "elajt edit Fajled"
#define VERSION "1.0"
new wyborow[3]
public plugin_init()
{
register_plugin("PLUGIN", "VERSION", "AUTHOR")
set_task(20.0, "start_vote");
server_cmd("mp_friendlyfire 0");
}
public start_vote(id)
{
new menu = menu_create("Wybierz tryb gry !", "menu_handler")
menu_additem(menu, "Kazdy na Kazdego", "1", 0)
menu_additem(menu, "Druzynowy [Flagi]", "2", 0)
menu_addblank(menu, 0)
menu_setprop(menu, MPROP_EXIT, MEXIT_ALL)
new players[32], inum
get_players(players, inum, "ch")
for(new i = 0; i < inum; i++)
{
menu_display(players[i], menu, 0)
}
set_task(15.0, "finish_vote")
wyborow[1] = wyborow[2]
return 1
}
public menu_handler(id, menu, item)
{
if (item == MENU_EXIT)
{
menu_cancel(id)
return PLUGIN_HANDLED
}
new data[6], name[32]
new access, callback
menu_item_getinfo(menu, item, access, data, 5, _, _, callback)
new key = str_to_num(data)
get_user_name(id, name, 31)
switch (key)
{
case 1:
{
ColorChat(0, GREEN, "[DeathMatch+GunXPMod] ^x01Gracz ^x04%s ^x01zaglosowal na tryb^x04 Kazdy na Kazdego.", name);
}
case 2:
{
ColorChat(0, GREEN, "[DeathMatch+GunXPMod] ^x01Gracz ^x04%s ^x01zaglosowal na tryb^x04 Druzynowy [Flagi].", name);
}
}
++wyborow[key]
menu_cancel(id)
return PLUGIN_HANDLED
}
public finish_vote()
{
if(wyborow[1] > wyborow[2])
{
ColorChat(0, GREEN, "[DeathMatch+GunXPMod] ^x01Gramy tryb^x04 Kazdy na Kazdego^x01, zadecydowalo o tym glosy ^x04%d ^x01osob.", wyborow[1]) ;
server_cmd("amx_ffa 1");
server_cmd("mp_friendlyfire 1");
server_cmd("sv_restart 1");
}
else if(wyborow[2] > wyborow[1])
{
ColorChat(0, GREEN, "[DeathMatch+GunXPMod] ^x01Gramy tryb^x04 Druzynowy [Flagi]^x01, zadecydowalo o tym glosy ^x04%d ^x01osob.", wyborow[2]) ;
server_cmd("sv_restart 1");
}
}
Lub:
http://wklej.to/LgT3X
Za pomoc będą plusy =)


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









