Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj przez Steam Zaloguj poprzez Google      Logowanie »   
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.

• Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

UWAGA! CS-ZOONE ZLODZIEJEto nie jest reklama, lecz informacja o zlodziejstwie sieci...

• Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scripting

Pomocny

• Użytkownik

Reputacja: 11
Początkujący

Napisano 15.03.2012 14:36

*
Popularny

CS-ZOONE TO ZLODZIEJE!

Z powodu iz nie chce aby tej sieci uszlo to na "sucho". Pisze ten temat aby powiadomic wszystkich uzytkownikow o zlodziejstwie jakie robi siec "Cs-Zoone". Powiadamiam wszystkich uzytkownikow tego forum, aby nie brali udzialu w zadnych konkursach stwarzanych przez ta siec, poniewaz wszystko jest tzw. "fikcja".

Wygralem główna nagrode w tym konkursie: Forum Counter Strike 1.6 Najlepsze Sewery Gier Cs-Zoone.pl :: Zaloguj

1. Miejsce - Admin na wszystkich serwerach na ZAWSZE + Koszulka Cs-Zoone.pl + CD KEY STEAM CS 1.6 + PREMIUM + VIP na forum jak i na serwerach.

Dzisiaj jest 15 marca i do tej pory nie otrzymalem zadnej z tych nagrod. Tlumaczenia byly dosc smieszne, lecz jezeli ktos ma jakies wieksze watpliwosci wszystko mozna wyciagnac z archiwum gg. Po wygranej (300 reklam) bardzo sie ucieszylem, napisalem do admina CsZ, napisal abym pisal do niego na pw... Zdziwilem sie, ale napisalem.. Wiadomosci nie odczytal do tej pory, poniewaz jest zaznaczona jako "Do wyslania", a jak wiekszosc osob orientuje sie w phbb by przemo, gdy wiadomosc jest odczytana zmienia status na "Wyslane". No nic.. czekam dalej, pisze na gg 11 marca, otrzymalem odpowiedz iz po 10 marca beda rozdawane nagrody, co wydalo mi sie wielce smieszne, poniewaz 11 marca przeciez jest po 10... czekam dalej... Admin ignoruje kazda moja wiadomosc, nazywajac mnie dzieciakiem, poniewaz zadaje mu pytanie kiedy otrzymam nagrode? Po za tym jestem obrazany przez administracje od idiotow, debili i kretynow. No faktycznie trzeba byc debilem, ze sie wygralo i chce sie odebrac nagrode, przeciez kazdy madry czlowiek ktory wygra glowna nagrode nic nie chce i daje spokoj. O toz koniec! Zglaszam wam ta sprawe do komentowania i mam nadzieje ze dzięki tej wiedzy nikt z tego forum nie wezmie wiecej udzialu w konkursach tej zlodziejskiej sieci cs-zoone. Zadziwil mnie fakt iz posiadaja sklepik ktory prawdopodobnie tylko sluzy do zyskow i okradania ludzi z kasy., a sądziłem ze to jedna z lepszych sieci w Polsce. Sam posiadam serwer CS'a, lecz skusilem sie na takie o to nagrody, ktorych nigdy nie dostalem!

Czekam na wasze komentarze w tej sprawie, poniewaz mam niezbite dowody jak traktowani sa zwyciezcy konkursu...

Użytkownik Scripting edytował ten post 15.03.2012 14:38

• +
  • -
  • 6

#2 Szyfrant

Godlike

• Przyjaciel

Reputacja: 1365
Godlike

• Steam:steam
  • Imię:Michał

Napisano 15.03.2012 14:40

Pokaz rozmowy :D
  • +
  • -
  • 1

#3 Trikolo

Miszczu

• Zbanowany

Reputacja: 111
Zaawansowany

• GG:
  • Imię:Trikolo

Napisano 15.03.2012 15:26

To wszystko prawda + kasują tematy z prawdą o nich ^^

#4 sebul

Godlike

• Junior Admin

Reputacja: 2016
Godlike

• Imię:Sebastian

Napisano 15.03.2012 15:31

Nie ma to jak dobra antyreklama ^ ^
  • +
  • -
  • 1
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
Generator tabeli expa - aż do 103600 poziomu

#5 Scripting

Pomocny

• Autor tematu
  • Użytkownik

Początkujący

Napisano 15.03.2012 15:32

Mam wlasny serwer cs 1.6 only steam, ale skusilem sie poprostu na wygrana steama :P

Głównie to ja z nim pisalem, on moze odpisal 3 razy, totalna olewka...

Ogolnie poczytajcie SB bo warna dostalem i dodatkowo osoby piszą ze za wczesniejsze konkursy cs-zoone sie jeszcze nie wyplacilo i ze niemam co sie ludzic... Po 15 dniach zwatpilem, bo pisza bajki, a nawet PW nie odczytuja na gg dostepny na steamie gra w csa, ale jak pisze do niego to ignor totalny ;d No nic, niebede tu płakać tylko chce zeby inni na tym nie tracili i nigdy tej sieci nie ufali

Troche rozmow...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

kit ze antyreklama, ale nie beda mnie okradac zlodzieje zasrane, przepraszam za te slowa, ale naprawdę po 15 dniach ciaglych pytan bez informacji i tego co sie dowiedzialem o tej sieci, przechodzi ludzkie pojecie... Chciałbym, aby kazdy wiedzial ze ta siec kradnie i poprostu oni juz konkursow nie beda robic bo w kazdym temacie z ich konkursem będę pisal ze kradna, 300 reklam robilem kupe czasu i nie odpuszcze... Byc moze jestem zbyt nerwowo do tego nastawiony, ale ja nigdy nikogo nie oszukalem i nie pozwole sobie zeby ktos bezkarnie oszukiwal ludzi.

Obrażanie mnie za to ze chce odebrac nagrody przechodzi ludzkie pojęcie... sam h@ pisze domnie "***** poprostu" - bo chce odebrac nagrody to jestem debilem? I kto tu jest kretynem?... Z tego mozna ulozyc niezly kabaret spojrzcie na daty rozmow, i zapewnienia ze beda nagrody juz jutro potem ze wieczorem, potem ze mam czekac po 10...

ODRADZAM BRANIA UDZIALU W JAKICHKOLWIEK KONKURSACH TEJ SIECI !!

Użytkownik Scripting edytował ten post 15.03.2012 15:37

• +
  • -
  • 2

#6 Drzanas

Godlike

• Power User

Reputacja: 328
Wszechpomocny

• Imię:Piotrek

Napisano 15.03.2012 15:33

W sumie miałem z ich H@ do czynienia.
Za przygotowanie serwer TP miałem otrzymać 20 albo 30 złotych. Było to chyba w październiku albo wrześniu. Do dziś nie otrzymałem pieniędzy, chociaż rozmawiając z H@ zawsze pisał że zrobił przelew podczas naszej rozmowy.
No ale kogo mogę winić jak tylko siebie?
Na policję nie będę dymać, bo mnie oszukał typek a umowy żadnej nie było ani transakcji na allegro czy cuś.
  • +
  • -
  • 1

graphic.png

#7 QuahodronN

Godlike

• Power User

Reputacja: 228
Wszechwidzący

• GG:
  • Imię:Olo

Napisano 15.03.2012 15:39

na obrażaniu, okradaniu i Bóg wie czego jeszcze daleko nie zajdą
  • +
  • -
  • 1

| CPU: I7-6700K @4.7GHz | Cooling: Corsair H110 | GPU: MSI GTX 1080 Gaming X | MOBO: Asus Maximus VIII Hero | RAM: Kingston Savage 16GB DDR4 @2800MHz |

| SSD: Samsung 840 Pro 128GB | SSD2: Samsung 840 Pro 256GB  |  PSU: Be Quiet L8 630W | Case: Gladius M40 | Mouse: Gigabyte M6980X | Keyboard: Sharkoon SHARK ZONE K20 Headphones: HyperX HX Cloud Black Display: Triple LG 24MP67VQ-P |

TS3: ts.kreedzmania.pl - 512 Slotów - Darmowe Kanały ;)

#8 Szyfrant

Godlike

• Przyjaciel

Godlike

Napisano 15.03.2012 15:40

NO, wiesz antyreklame zrobiłeś ale my niestety nic z tym nie zrobimy :)

Szkoda, że na takie sieci nie ma rady. Chociaż... ale nie wolno o tym mówic :)
  • +
  • -
  • 0

#9 PAKOV9

Zaawansowany

• Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

• Imię:Salamaneiko

Napisano 15.03.2012 15:44

cs-zoone to zwykłe złodzieje.
12latki ukradły rodzicom kasę zrobiły forum/serwery i oszukują innych myśląc ,że dzięki temu będą mieli więcej graczy an serwerach.
Są po prostu żałośni zwłaszcza H@.

#10 Trikolo

Miszczu

• Zbanowany

Zaawansowany

• GG:

Napisano 15.03.2012 15:56

@Up to samo

Żaden serwer nie jest unikalny wszystko zgapione :>

Dzięki za to , że tu napisałeś :P

#11 Scripting

Pomocny

• Autor tematu
  • Użytkownik

Początkujący

Napisano 15.03.2012 16:14

No stwierdzilem ze skoro mnie oszukali a maja sklepik i tam takze sprzedaja steamy za sms to na pewno wiecej osob na tym cierpi i jestem zdenerwowany ze dalem sie oszukac, bo siec wyglada bardzo przekonujaco i wszystko wykonane w dobry sposob :P No coz... jedyne co to moge zalowac ze dalem sie nabrac. Rozumiem ze nic z tym niemozecie zrobic, ale mam nadzieje ze wszyscy uzytkownicy amxxa przeczytaja ten temat i beda omijac ta siec szerokim lukiem, administrator CsZ nie raz prosil o pomoc na tym forum ;) np. przy instalacji amxbans, wiec na pewno ma tu konto, poniewaz jeszcze ze starego konta pamietam jego posty mam nadzieje ze im sie kiedys noga powinie, a jak nie to sam im "haka" podstawie...;D

Użytkownik Scripting edytował ten post 15.03.2012 16:16

• +
  • -
  • 0

#12 Onyke

Godlike

• Przyjaciel

Reputacja: 705
Guru

Napisano 15.03.2012 16:53

Jego konto to najprawdopodobniej to:
http://amxx.pl/zh-TW...9-djthomaseven/
Numer gg z profilu zgadza się z numerem kontaktowym podanym na stronie ich sklepu.
  • +
  • -
  • 0

#13 Szyfrant

Godlike

• Przyjaciel

Godlike

Napisano 15.03.2012 16:57

kurde ja mu robilem bansa. Tez mi chyba nie wypłacil. ;D
  • +
  • -
  • 1

#14 Scripting

Pomocny

• Autor tematu
  • Użytkownik

Początkujący

Napisano 15.03.2012 17:00

niestety niepamietam, pomagalem mu okolo pol roku temu :P Heh, zrobic taka siec na zlodziejstwie to szczyt beszczelnosci... ale jedyne co mozna zrobic to ostrzegac ludzi przed ta siecia :P

@Szyfrant
Wszystko jest mozliwe, bo to zlodzieje, a najsmieszniejsza rzecza jest to ze wyzywaja mnie bo chce odebrac nagrody... i to wszyscy admini zgodnie.. smiechu warte...
  • +
  • -
  • 0

#15 I Love My Bike

Życzliwy

• Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

• GG:

Napisano 15.03.2012 17:15

Brak słów do takich ludzi, ale nie bój się kiedyś, za to bekną gimbusy...
Sieć wydawała się porządna a tu syf jakich mało.

Ja np. aktualnie prowadzę sprawę włamania do mnie na forum, bo była jedna szumowina, której nie pasowało to, że ktoś podrywał jego dziewczynę na forum i skasował posty, tematy, użytkowników sam też prowadzi sieć i kradnie ludziom steam'y, gdy mu ktoś nie podpasuje.
Wiem dokładnie kto to zrobił, bo sam się wkopał.
  • +
  • -
  • 1

#16 Trikolo

Miszczu

• Zbanowany

Zaawansowany

• GG:

Napisano 15.03.2012 17:15

@Szyfrant
Wszystko jest mozliwe, bo to zlodzieje, a najsmieszniejsza rzecza jest to ze wyzywaja mnie bo chce odebrac nagrody... i to wszyscy admini zgodnie.. smiechu warte...

Nie chcą stracic admina jak jest taki h@ chory umysłowo to ja nie chcę tam grac

#17 Droso

Dawniej HubertTM

• Support Team

Reputacja: 1279
Godlike

• Imię:Hubert

Napisano 15.03.2012 17:27

Są po prostu pazerni, skąpi na kasę.
Nie dadzą ci admina bo nie zapłaciłeś
Wyśmieją cię bo nie zapłaciłeś
Brak koszulki/steam bo nie zapłaciłeś.
  • +
  • -
  • 1

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!

#18 G[o]Q

I'm G[o]Q

• Przyjaciel

Reputacja: 1339
Godlike

• Imię:Krzysiek

Napisano 15.03.2012 17:57

a sklep mają identyczny jak na csmodsie/multimodsie xDD
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#19 Scripting

Pomocny

• Autor tematu
  • Użytkownik

Początkujący

Napisano 15.03.2012 19:04

pewnie sklepik tez ukradli haha xD

Nie no ogolnie, to jedyne co chce zrobic to zeby nikt juz wiecej nic tam nie kupil ;) Bynajmniej uzytkownicy amxxa, ktorzy na pewno kojarzą tą sieć.

No, ale dobra nie będę juz tu tak sie wypowiadal, bo jeszcze jakis mod sie czepnie ze "nabijam posty", ale chyba w offtopie sie to nie liczy :P

Użytkownik Scripting edytował ten post 15.03.2012 19:04

• +
  • -
  • 0

#20 Na 5tyk

Godlike

• Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

• GG:
  • Imię:Patryk

Napisano 15.03.2012 19:18

W OFFTopie sie nie zaliczaja sie posty :)

Wiem którą sieć omijać :D
  • +
  • -
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych