Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Ktory system jest lepszy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 pfkers

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 13.02.2012 14:50

Tak jak w temacie.. chcialbym sie dowiedziec waszym zdaniem jaki system operacyjny jest najlepszy pod CS.. ja osobiscie uzywam Viste no i tak nie do konca jestem zadowolony.. mam wiele problemow zwiazanych z cs'em byc moze to przez internet choc moze i nie do konca.. z tego co wiem to cs na viscie nie chodzi tak jak powinien.. nie wiem moze najlepiej zwykly windows xp.. a jak chodz cs na 7 wie ktos ?

#2 Jak się nazwać

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 169
Profesjonalista

  • Postów:617
  • Imię:a
  • Lokalizacja:a
Offline

Napisano 13.02.2012 16:58

Ja mam csa na Win 7 i nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu (może dlatego że mało gram) jedyny - jaki zauważyłem to że po zminimalizowaniu csa myszka co jakiś czas "ucieka" do górnego lewego rogu.
  • +
  • -
  • 0
Pisze na zamówienie statystyki pod nvault. GG: 15600964

#3 Grzegorz93

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 63
Pomocny

  • Postów:311
  • GG:
  • Imię:Grzegorz
  • Lokalizacja:Śląsk
Offline

Napisano 13.02.2012 18:55

Windows XP i Windows 7.

Grałem na Windows XP i mogłem zaśmiecić w dużo większej ilości PC, niż na Windows 7.
Aktualnie posiadam Windows 7 64bit i nie mam co narzekać, wszystko ładnie śmiga, tylko trochę FPS'y spadają, gdy zaśmieciłem PC (20fps spada)

Ja mam csa na Win 7 i nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu (może dlatego że mało gram) jedyny - jaki zauważyłem to że po zminimalizowaniu csa myszka co jakiś czas "ucieka" do górnego lewego rogu.

W tygodniu gram 3-5h a na weekend więcej i nie odczułem dyskomfortu gry.
A myszka Ci ucieka, bo pewnie ktoś Cię zabił w grze lub zmieniono mapę. - to samo mam.
  • +
  • -
  • 0

#4 FateBoy

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:21
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Kębłowo
Offline

Napisano 13.02.2012 21:43

Tak szczerze nie ma najlepszego (według mnie). Oczywiście nie biorę pod uwagę tych starszych od XP.

Ja obecnie posiadam Windows XP i gra mi się po prostu bardzo dobrze. I tyle.. Mam dużo FPS, gra się nie zacina. Nie ma się do czego przyczepić.

Na Windows Se7en może spaść trochę FPS (ok. 10, 5) - ale to da się przeżyć. Gra się też bardzo dobrze..

Windows Vista.. Nie miałem, i nie chce mieć... Raczej bym nie polecił(bynajmniej nie do gier).. Był to ewidentny niewypał Microsoft'u.
  • +
  • -
  • 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#5 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 13.02.2012 23:35

Podaj specyfikacje kompa...

Vista? uuu to ogólnie kiepski system... nie tylko do cs...

Co do gry na WIN7 to na 64bit niektórzy mieli problemy ze steamem ale do naprawienia w kilka minut, jeśli chodzi o jakość gry przy dobrej specyfikacji fps duzo, zero zwieszek czy lagow... Co do XP wiadomo mniej wymagan niz 7 i praktycznie zadnych problemów nawet przy słabszych kompach (ewentualnie spadek fps do 50-70 ze 100)
  • +
  • -
  • 0

#6 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 14.02.2012 17:10

uuu dokladnie to nie pamietam bo obecnie jestem za granica.. ale tak mniej wiecej chyba pamietam..

Procesor : Intel Pentium Dual Core Quadro 2.5 Ghz
Ram : 4Gb
Karta graficzna : Nvidia GeForce 9800 GT
Dysk Twardy : 1 TB
System : Windows Vista

Cos takiego...

#7 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 14.02.2012 17:19

No to Win7 64bit w 100% zadowoli Twoje oczekiwania :)

To już w sumie taki komp do wszytskiego :)
Nie masz sie co martwić o lagi na cs'ie czy inne problemy z tą grą
  • +
  • -
  • 0

#8 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 14.02.2012 18:49

ogolnie komp spelnia moje oczekiwania.. ale mam duzy problem z internetem bo mam dziadowska radiowke i musze zmienic na cos lepszego... bo co chwile warrning conection problem a steam pol godziny sie wlacza jak nie mam limitu.. ma ktos moze tego neta z cyfrowego polsatu.. tego LTE bo sie zasatanawiam nad wymiana a nie wiem jak to chodzi tak w ogóle.. bo znajomi maja tp ogolnie i nie wiem

#9 Roller

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:106
  • GG:
  • Imię:Radosław
  • Lokalizacja:Turek
Offline

Napisano 14.02.2012 18:53

Pod CS' najlepszym i optymalnym rozwiązaniem jest Komputer stacjonarny z Win XP.
XP-stabilniejszy od vist, "siódemek", co prawda wolniejszy i więcej błędów, ale polecam takie rozwiązanie.
Najlepszy by był Jakiś system z rodziny LINUX'a, ale nie ma na ten system stworzonego CS'a ;P

#10 CzarnaDupa

    Najgorszy z najgorszych >.<

  • Użytkownik

Reputacja: 83
Zaawansowany

  • Postów:268
  • GG:
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Mielec
Offline

Napisano 14.02.2012 20:10

Łap i poczytaj mnie juz same limity jakoś odsuwają od tego :)

http://www.cyfrowypo...-dla-kazdego.cp


Neostarda czy cos z modemu najlepsze;) Małe pingi i w ogóle ;)
  • +
  • -
  • 0

#11 pfkers

    Banned

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 90
Zaawansowany

  • Postów:759
  • GG:
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 14.02.2012 22:33

ehh no wlasnie ;/ no nic to chyba bd musial pomyslec o tp lub tp podobnym ;] bo przez radiowki tylko nerwy tracilem

#12 hardbot

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3 049
Offline

Napisano 15.02.2012 00:39

Z mojego puntu widzenia polecam: Windows Se7en Ultimate najlepiej wersję 64 - bitową ;)
Gdy pobawisz się na tym systemie dłuższy czas i z powrotem przesiądziesz się na XP odczujesz bardzo dużą różnice ;)
System Windows Se7en Ultimate jest moim zdaniem najlepszą wersją na rynku jeśli mamy na myśli tutaj system okienkowy :)
Rzadko kiedy dochodzi do błędów systemowych to jest raczej ewidentna wina użytkownika, że doprowadza system do stanu ekstremalnego ;)

System robi praktycznie wszystko za nas zaczynając tutaj od instalatora :) W Windows XP niestety wszystko musimy robić za system... (Dlatego jakoś odszedł w moim rankingu na sam dół)

Minimalne wymagania by system nie zacinał to:
- Procesor ok 2Ghz. (<-- mam na myśli jeden rdzeń) (Do lepszej rozgrywki w wymagające gry przydał by się Intel i5 :) to już by wystarczyło na dzisiejsze gry)
- 1GB Pamięci... (Do lepszej rozgrywki w wymagające gry około 4 do 6gb się przyda :) to już wystarcza na dzisiejsze gry)
- Grafika (może i być nawet zintegrowana)

Windows Se7en Ultimate testowałem na komputerze z parametrami podzielonymi przez 2 (chodzi mi te co podałem wyżej)
I Komputer dawał sobie jakoś radę z Systemem :)

Oczywiście można wyłączyć zbędne Efekt Aero (niektórzy nie trawią takich efektów) znacznie wtedy poprawi to działanie systemu...

Ja na system nie narzekam bo z mojej winy jest on nie stabilny i łatwo zapytać się o złe polecenie do procesora (mam na myśli tutaj różne "badziewie", które się instaluje ;))

Jak by ci nie odpowiadał ten system zawsze pozostaje Linux ;) Ale na tym sobie tak nie pograsz w gry z platformy Windows :D
Są emulatory ale na to byś musiał mieć już lepszej klasy sprzęt... (emulator nie odwzoruje ci gry w takim stopniu jak system do którego została ona stworzona zawsze mogą wystąpić jakieś powikłania ze stron...)

Użytkownik hardbot edytował ten post 15.02.2012 00:40


#13 G[o]Q

    I'm G[o]Q

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 344
Godlike

  • Postów:3 563
  • Steam:steam
  • Imię:Krzysiek
  • Lokalizacja:C: / program Files / Valve / Cstrike / G[o]Q.dem
Offline

Napisano 15.02.2012 00:41

ty chyba nie wiesz jaka jest róznica miedzy 32-bitową platformą a 64

co do tematu to polecam win7 kazdą wersje bo kazda bije xp'ka na glowe
  • +
  • -
  • 0
Manual ponad wszystko, konsola ponad manual :D :&

Chcesz wysłać do mnie PW ? użyj nazwy GoQ zamiast G[o]Q
Chcesz Kupić moduł płatności via Pukawka,Tserwery, Gamesol, Zabijaka do mojego sklepu? napisz PW cena to tylko 10 zł/sztuka

GG:6022845 (nie pomagam za free osobom ponizej rangi MoD) :D

#14 sebul

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 035
Godlike

  • Postów:5 411
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Ostrołęka
Offline

Napisano 15.02.2012 09:47

Jeśli chodzi o samego csa, to ja wolę jednak xp ^ ^
Na starym kompie mam xp i w csa normalnie się grało, a na lapku, gdzie mam win7 64bit, w trakcie gry, raz na jakiś czas cs na sekundę, albo i mniej minimalizuje się do pulpitu, a potem z powrotem wraca do gry (na 32bitach było to samo), nie wiem czego to jest wina, ale mam tak od samego początku. Zresztą nie tylko ja mam taki problem, bo niejednokrotnie widziałem, jak ktoś pisał o tym gdzieś, ale możliwe, że właśnie teraz znalazłem na to rozwiązanie, tylko muszę teraz znaleźć trochę czasu i pograć w csa :D
  • +
  • -
  • 0

Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo


#15 Arex

    ERROR

  • Zbanowany

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:310
  • Imię:Arex
  • Lokalizacja:Bobowa
Offline

Napisano 15.02.2012 13:28

U mnie jest git Na windows 7 .Mialem sp3 Jak zmienilem to juz 0 skill prawie

#16 Roller

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:106
  • GG:
  • Imię:Radosław
  • Lokalizacja:Turek
Offline

Napisano 15.02.2012 17:30

Jeśli chodzi o mnie to pytał się o Cs'a, więc podałem co najlepsze do CS-czyli Win XP, ale na komputerach stacjonarnych, na lapkach raczej to nie najlepszy wybór, lecz też można zoptymalizować do spójnego działania.
Wykluczamy LINUKSA, gdyż temu panu się nie przyda.
Więc na laptopa polecam Win7 64-bit.

#17 kamros

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:51
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Grudziądz
Offline

Napisano 16.02.2012 14:03

Według mnie bardzo ważną rzeczą jest jaki masz internet. Ja osobiście niestety mam iPlusa no i problemy z graniem występują niestety.
No ale co do systemu to mam zainstalowane dwa: Windows XP oraz Windows Seven. Który lepszy, ciężko mi powiedzieć, wydaje mi się, że Seven.

Pozdrawiam
Zapraszam na mój serwer Only_de_dust2
Dołączona grafika

#18 Roller

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:106
  • GG:
  • Imię:Radosław
  • Lokalizacja:Turek
Offline

Napisano 16.02.2012 18:33

Dostawca oraz parametry Internetu też są ważne.
A, że wydaje Ci się, że WIN7 jest lepszy to pewnie dlatego, że jest szybszy od XP.

#19 Na 5tyk

    Godlike

  • Użytkownik

Reputacja: 430
Wszechobecny

  • Postów:1 712
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:PL
Offline

Napisano 16.02.2012 18:37

Najlepszy jest chyba XP :D
  • +
  • -
  • 0

#20 Roller

    Zaawansowany

  • Zbanowany

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:106
  • GG:
  • Imię:Radosław
  • Lokalizacja:Turek
Offline

Napisano 16.02.2012 18:40

Kto Ci to podpowiada ? Serce ? :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych