z góry thx
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Bez pobierania plików ?
Temat rozp. TiTu$, 15.02.2009 22:58
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 15.02.2009 22:58
Witam! mam serwer na pukawka.pl i kolega mi powiedzial że jak sonie kupie serwer www. na proserwer.pl to będę mógł robić coś takiego że będę wgrał pliki na serwer np. muzyka odgłosy etc. a innym graczom ni bedzie sie to sciogało ale na serwie bedzie? : że jakoś wgram ta muzyke na proserwer.pl
Czy to prawda ?
z góry thx
z góry thx
#2
Napisano 15.02.2009 23:13
Pewnie chodziło mu o FastDL - pliki nie są pobierane z serwera CS z ograniczoną prędkością lecz z serwera WWW bez limitów.
#3
Napisano 16.02.2009 06:56
A jak zrobić te FastDL
? bedzie takie coś można na proserwer.pl ??
#5
Gość__*
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









