serwer nie dziala
WavE
05.02.2012
Witam, wyłączyłem serwer, zainstalowałem tego moda http://amxx.pl/topic...nk-mod-pl-v110/ , dodałem admina, pozmieniałem mapy, nazwe serwera, a gdy go włączyłem on nie działa.
Serwer mam na gameserv.pl
Proszę o pomoc.
Użytkownik WavE edytował ten post 05.02.2012 09:53
Serwer mam na gameserv.pl
Proszę o pomoc.
Użytkownik WavE edytował ten post 05.02.2012 09:53
WavE
05.02.2012
gdzie to można sprawdzić ?
ciemny w tym jestem
zapomniałem o tym, że wczoraj wgrałem innego bf2 i on działał, ale postanowiłem go zmienić i dziiaj zrobił reinstalacje serwera
Użytkownik WavE edytował ten post 05.02.2012 10:09
ciemny w tym jestem
zapomniałem o tym, że wczoraj wgrałem innego bf2 i on działał, ale postanowiłem go zmienić i dziiaj zrobił reinstalacje serwera
Użytkownik WavE edytował ten post 05.02.2012 10:09
Fili:P
06.02.2012
Hmm możliwe że wgrałeś od razu paczkę, albo dproto i usunąłeś z plugins.ini w metamodzie amxmodx_mm, sprawdź więc plugins.ini metamoda, czy moduły są kompatybilne z systemem operacyjnym serwera (linux(.so) windows(.dll)).




