Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Pytania klasy exp i itemy Diablo Mod by Onyke


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 czesio664

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2012 08:54

Witam
Proszę o pomoc odnośnie tych pytań

1.Czy znajdę gdzieś poradnik odnośnie edytowania tworzenia nowych klas, podobny do tego http://amxx.pl/topic...ch-przedmiotow/ , chodzi mi o to żeby był spis komend i wyjaśnienie co one robią.

2. W Diablo modzie Onyke znalazlem oprocz tych itemow przez niego wymyslonych tez standardowe itemy np Archy. I jak dodać te standardowe do tych nowych czy wystarczy tylko przekopiowac i zmienic numer case?

3. Czy da rade zmienić to że dopiero po kucnieciu na butelce mozna item podniesc chodzi mi zeby od razu automatycznie po zabiciu zabojca go dostawac ew. zeby tylko po przejsciu przez butelke podnosilo item

4. Po kupieniu przez rune itemu na poczatku rundy nie dostaję go, jaka może być tego przyczyna

To chyba wszystko :) Pozdrawiam i proszę o pomoc :)
  • +
  • -
  • 0

#2 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2012 09:54

1.Czy znajdę gdzieś poradnik odnośnie edytowania tworzenia nowych klas, podobny do tego [Tutorial] Tworzenie nowych przedmiotów - AMXX.pl: Support AMX Mod X , chodzi mi o to żeby był spis komend i wyjaśnienie co one robią.

Nie ma "spisu komend" do klas, musisz zam utworzyć zmienne, lub dać odpowiedni warunek przy danej części kodu (np. w PreThinku) :giggle:


2. W Diablo modzie Onyke znalazlem oprocz tych itemow przez niego wymyslonych tez standardowe itemy np Archy. I jak dodać te standardowe do tych nowych czy wystarczy tylko przekopiowac i zmienic numer case?

chyba się zgubiłem. Co przekopiowac do czego?

3. Czy da rade zmienić to że dopiero po kucnieciu na butelce mozna item podniesc chodzi mi zeby od razu automatycznie po zabiciu zabojca go dostawac ew. zeby tylko po przejsciu przez butelke podnosilo item

masz ten dodatek: http://amxx.pl/topic...op/page__st__20 i wywal z Onyke kod który tam jest i model z folderu models

4. Po kupieniu przez rune itemu na poczatku rundy nie dostaję go, jaka może być tego przyczyna

a masz na starcie rundy 5000 na zakup runy?
  • +
  • -
  • 0

#3 czesio664

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2012 13:52

4. mam nawet więcej, kupuje przez rune nowy item kasa znika a itemu brak, uprzedzam pytanie, nie mam w tym czasie innego itemu i zaznaczam ze dzieje sie tylko tak na poczatku rundy jakies 10sek
2. No bo tak: są case z itemami produkcji Onyke, ale niżej w kodzie znalazlem np. Archy i case z podstaowymi itemami i teraz tak jak dołączyć te podstawowe itemy do tych co zrobil Onyke?? Czy wystarczy je tylko skopiowiac i rzucić pod te Onyka i zmienic numer case czy jak ? :>
  • +
  • -
  • 0

#4 Nakupenda.

    Not yet YODA

  • Użytkownik

Reputacja: 137
Zaawansowany

  • Postów:451
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2012 14:29

niżej w kodzie?

case od 1 do około 69 do itemy podsawowe, dalsze to onyke
tylko on chyba podmienial niektore ale zasada ta sama

poniżej case z itemami są itemy specjalne, których nie ruszył, masz to zostawić, to dalej w kodzie jest ;)

Rune nie wiem ocb, zapytaj na priv onyke najlepiej
  • +
  • -
  • 1

#5 czesio664

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 27.01.2012 15:56

Dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia :)
  • +
  • -
  • 0

#6 Ojciec Dyrektor

    papa smerf.

  • Przyjaciel

Reputacja: 477
Wszechobecny

  • Postów:3 035
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Rabka-Zdrój
Offline

Napisano 27.01.2012 19:07

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, Dołączona grafika raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych