Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Duży problem ;/
Temat rozp. miki_z, 08.02.2009 21:41
2 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 08.02.2009 21:41
Mam problem. Mianowicie gdy wchodzę w menu admina na serwerze to przyciskiem "0" wychodzę z menu admina a przyciskiem "9" gdy np. wejdziemy w changelevel można zobaczyć więcej mapek do zmiany. Mój problem polega na tym że obydwa te przyciski zbindowałem
do admin chata tzn. tekst admina na srodku ekranu
I teraz po wejściu w menu admina nie mogę wyjść ani nic
Proszę o pomoc jak zbindować to z powrotem
. Będę bardzo wdzięczny
#2
Napisano 08.02.2009 21:43
standardowo ?:
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
#3
Napisano 08.02.2009 21:49
ale jak zbindować z powrotem tak aby "0" to było wyjście z menu admina a "9" czyli opcja więcej przy wyborze mapek.

Aha przepraszam źle doczytałem
dzięki wielkie
Aha przepraszam źle doczytałem
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









