Proszę o szybką odp..
Szczęśliwego nowego roku
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 31.12.2011 19:10
Napisano 31.12.2011 20:46
Napisano 31.12.2011 21:06
Napisano 01.01.2012 16:39
#include <amxmodx>
#include <fakemeta>
#define PLUGIN "c4"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Floop"
#define c4 "models/v_c4paka.mdl" // tu zmieniasz se pake model
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN,VERSION,AUTHOR);
register_forward(FM_SetModel,"fw_setmodel");
}
public fw_setmodel(ent,model[])
{
if(equali(model,"models/w_c4.mdl")) // tu nic nie ruszasz
{
engfunc(EngFunc_SetModel,ent,c4);
return FMRES_SUPERCEDE;
}
return FMRES_IGNORED;
}
public plugin_precache()
{
precache_model(c4);
}
public plugin_modules()
{
require_module("Fakemeta")
}
Użytkownik Sparta edytował ten post 01.01.2012 17:15
Napisano 08.01.2012 18:58
Napisano 08.01.2012 22:21
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych