np.: FFA jest full więc przekierowuje graczy, którzy próbują wbić na BF2
Oczywiście lecą
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 31.12.2011 00:06
[ CS-Sfera.pl - Forum ogólnotematyczne ]
Sprzedam paczkę AMXX - COD MOD a la LOL (100k LVL):
IP serwera - 31.186.82.137:27106 (podgląd), pisać GG!
Kontakt:
GG: 46592283
E-mail: marcin@cs-sfera.pl
Napisano 31.12.2011 00:14
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:
W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.
3:0 dla Benia ![]()
Nie pomagam za darmo na pw.
Napisano 01.01.2012 20:29
[ CS-Sfera.pl - Forum ogólnotematyczne ]
Sprzedam paczkę AMXX - COD MOD a la LOL (100k LVL):
IP serwera - 31.186.82.137:27106 (podgląd), pisać GG!
Kontakt:
GG: 46592283
E-mail: marcin@cs-sfera.pl
Napisano 02.01.2012 23:37
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych