Nie dzialaja bany...
sierodka_marysi
06.02.2009
Siema mam pewien problem bo czlowiek zajmujacy sie serwerem jest nieobecny a przed swoja nieobecnoscia wgral na serwer oba protokoly tak aby moglo wpuszczac steam'owcow i non stea'owcow ale dzien po tym wgraniu przestaly dzialac bany i banconfig ludzie to podlapali i zaczeli lamac regulamin mogl by ktos mi pomoc (powiedziec) jak ten problem mozna naprawic? Jesli tak prosil bym o dosc szczegolowa pomoc bo jestem laikiem amxx'owym
Pozdrawiam i licze na pomoc.
Pozdrawiam i licze na pomoc.
pawlik
06.02.2009
Wejdź w cstrike/addons/amxmodx/configs i podaj zawartość plugins.ini.
#Edit^^
#UP - sekundy ;-)
#Edit^^
#UP - sekundy ;-)
sierodka_marysi
06.02.2009
; hpk.amxx // Kopa za pinga join_leave.amxx // Witamy[zegnamy] spawnprotection.amxx
d3f3nd3r
06.02.2009
bany na config działają?
czy bany są na stronce amxbansa? (jeśli nie to prawdopodobnie moduł od sqla wyłączony lub dane do łączenia z bazą są niepoprawne lub ich brak przez podmienienie plików)
czy bany są na stronce amxbansa? (jeśli nie to prawdopodobnie moduł od sqla wyłączony lub dane do łączenia z bazą są niepoprawne lub ich brak przez podmienienie plików)
sierodka_marysi
06.02.2009
zaden ban nie dziala. ani na ip ani cfg a jeden na ok 20 ban przez amxbans na www.
sierodka_marysi
06.02.2009
Gdzie masz hosting AMXBans?
www.pro-admin.pl ;] zalowa firma. ale amx bans chodzil ladnie tylko jak sie dalo oba protokoly zaczol szalec serwer.
d3f3nd3r
06.02.2009
tylko jak na config nie działają może spróbuj zrestartować serwer a reszta pluginów działa poprawnie?
sierodka_marysi
06.02.2009
ok juz mi jeden kolega pomaga mowil ze oba protokoly serwer psuja.




