Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
CoD Nowy

KillStreak 1.3.4a, 1.4c ; Wyzwania

cod nowy

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#101 Ventri

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 82
Zaawansowany

  • Postów:227
  • Lokalizacja:Łódź
Offline

Napisano 12.12.2013 19:06

daj killstreak.amxx pod QTM_CodMod.amxx

Możliwe że jakiś plugin to blokuje


  • +
  • -
  • 0

4_22.png


#102 DDoS

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:61
  • GG:
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 03.01.2014 11:41

Witam.

Sorry że odkopuję ale w pierwszym poście jest napisane że problemy mamy zgłaszać a więc zgłaszam a raczej zgłaszam sie o poradę ponieważ jakieś 6 miesięcy temu był serwera cod'a i był ten plugin wgrana i nie było nawet najmniejszego problemu z nim lecz zaś właściciel serwera zrezygnował z serwera ponieważ zajął sie swoją pasją i serwer mi oddał mnie nie było stać na utrzymacie go a że paczka COD'a była prawie UNIKAT (no częściowo) to postanowiłem ściągnąć sobie tą paczkę i jestem przekonany w 1000% na 100% że wszystko ściągłem i teraz postanowiłem odnowić serwera i tym samym hostingu i tym samym pakiecie czyli Pukawka.pl pakiet MAX i wgrałem wszystko ładnie pięknie lecz mam problem z tym pluginem ponieważ gdy go włączą w plugins.ini to serwer sie włączy pięknie wszystko w logach/konsoli brak błądów i errorów leczy gdy chce wejść na serwer na NonSteam to mi CS'a wywala i każdy mój kolega tam ma :( w trakcie ładowania / łączenie na serwera CS'a sie wyłącza :( a gdy włączę Steam to mogę wbić normalnie, w czym to jest problem????
Dodam jeszcze że wgrywałem już każdą wersje tego pluginu i nadal jest to samo :logów z errorem brak ;( a gdy wyłączę ten plugin to już mogę wejść normalnie na NonSteam na serwer :( 
Proszę o pomoc w czym problem :( w Modules.ini mam wszystko włączone. W czym jest problem w takim razie?? :( 


Cypis' (03.01.2014 16:02):
W pluginie nie ma nic co by robiło coś na nonsteamach :o
Chyba że o czymś nie wiem.


#103 DDoS

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:61
  • GG:
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 03.01.2014 18:57

Wiem właśnie i bez to mnie to dziwi dlaczego nie działa jak na poprzedniej sieci działało wszystko w 100% :( 

Wersja pluginy na poprzedniej sieci była "1.3.4" i tą sama właśnie mam, jak już pisałem że wgrywałem już wszystkie wersje i nie pomogło :( 

Cały czas nie mogę tego zrozumieć dlaczego jak włączę plugin to nie można wejść na NonSteam :(

Poniżej podam z modules.ini co mam włączone:

mysql
sqlite
fun
engine
fakemeta
geoip
sockets
regex
nvault
cstrike
csx
hamsandwich
orpheu


Może czegoś mi brakuję lub może mam coś za dużo po włączane :( Proszę o pomoc w tym kierunku

Dodam jeszcze że ostatnio coraz więcej trawia sie takie cody co na NonSteam nie można wbić u ludzie piszę na forum o porady, dlatego o tym piszę ponieważ zastanawiałem sie czy to może nie jest przyczyna HLDS? może coś tam sie pozmieniało. :(

Tak więc proszę o jakąś szybką pomoc w tym kierunku.

 



#104 freefragcs

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:13
  • Imię:Marcin
  • Lokalizacja:Poznań
Offline

Napisano 04.01.2014 13:29

Mam problem z tym pluginem... Mianowicie w logach mam coś takiego:

L 01/04/2014 - 13:23:39: [ENGINE] Invalid entity 400
L 01/04/2014 - 13:23:39: [AMXX] Run time error 10 (plugin "killstreak.amxx") (native "entity_get_string") - debug not enabled! 

  • +
  • -
  • 0

#105 DDoS

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:61
  • GG:
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 05.01.2014 10:23

Ref



#106 minas

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: -3
Nowy

  • Postów:17
  • Imię:Cezary
  • Lokalizacja:Puławy
Offline

Napisano 20.02.2014 19:37

Mam pytanie, da rady usunąć z tego pluginu Sentry guna? Chciałbym aby było wszystko poza SG, jak tak to jak to zrobić?


  • +
  • -
  • 0

#107 RasiaQ

    Wracam.

  • Power User

Reputacja: 307
Wszechpomocny

  • Postów:639
  • Steam:steam
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Browar Namysłów
Offline

Napisano 20.02.2014 20:00

***** ludzie !

 

http://amxx.pl/forum/146-problemy/

http://amxx.pl/forum/147-pytania/


  • +
  • -
  • 0

#108 EmoMada1312

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:7
  • Imię:Pala
  • Lokalizacja:ZaDupie
Offline

Napisano 22.02.2014 19:43

Czy to Polska wersja ?  dodam na serwa i zobacze czy dziala !


  • +
  • -
  • 0

#109 ZoneGamers

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:33
  • GG:
  • Imię:Krystian
  • Lokalizacja:Katowice
Offline

Napisano 20.04.2014 11:50

Czy ma ktoś wersję bez Sentry Gun'a ?? Jeśli tak proszę o kontakt PW lub gg 10494236


Zapraszamy na ZoneGamers.PL
b_350_20_033B66_032946_FFFFFF_6C6B6B.png
b_350_20_033B66_032946_FFFFFF_6C6B6B.png
b_350_20_033B66_032946_FFFFFF_6C6B6B.png


#110 Cypis'

    Master

  • Autor tematu
  • Przyjaciel

Reputacja: 1 162
Super Hero

  • Postów:965
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:polska
Offline

Napisano 21.09.2014 01:25

Jeżeli ma ktoś jakieś propozycje co dodać zmienić w aktualnej wersji to proszę napisać :P

Ostatnio mam trochę czasu to mogę uporządkować ten plugin :)


  • +
  • -
  • 0

#111 Fanatyczny

    Pomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:43
  • Imię:Przemek
  • Lokalizacja:Tajne *.*
Offline

Napisano 01.11.2014 21:19

Ma ktoś wersję z "Emergency airdrop" ? Tj. przywołuje jakby 4 Care Packed :D Jeśli tak proszę o wrzucenie :D


Najlepszy COD MOD 301 Lvl! ZAPRASZAM

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Rozsyłaj IP.


#112 Fragers999

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:48
  • GG:
  • Lokalizacja:POLSKA
Offline

Napisano 06.12.2014 21:03

Gdzie ustawić te cvary ??
  • +
  • -
  • 0

b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png


#113 protypek

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:227
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Stalowa Wola
Offline

Napisano 11.03.2015 17:25

Dało by radę zrobić żeby predator był odblokowany po 15 sekundach od rozpoczęcia rundy? Bo na freeze time odpalają i na bs lecą...


MAGNET (11.03.2015 19:00):
Da się, jednak zachęcam do założenia nowego tematu

  • +
  • -
  • 0

#114 witek95

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:48
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Lubsko
Offline

Napisano 08.04.2016 09:51

Witam mam taki problem 

 

Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team
 
wyzwania.inl(19) : error 021: symbol already defined: "SyncHudObj"
 
1 Error.
Could not locate output file C:\Users\Zbigniew\Desktop\killstreak.amx (compile failed).
 

  • +
  • -
  • 0

#115 Robiin

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 106
Super Hero

  • Postów:2 048
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 08.04.2016 11:08

 

Witam mam taki problem 

Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler.
Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team
 
wyzwania.inl(19) : error 021: symbol already defined: "SyncHudObj"
 
1 Error.
Could not locate output file C:\Users\Zbigniew\Desktop\killstreak.amx (compile failed).
 

Błąd na linijce 19, załóż nowy temat z prośbą o kompilację.


  • +
  • -
  • 0

Nie dołączam do żadnej sieci, nie pomagam z tworzeniem paczek, nie napisze pluginów za zero.


#116 totoff

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:122
  • Imię:christophe
  • Lokalizacja:france
Offline

Napisano 09.09.2016 16:26

hi to nie działa z bots cz musi potbot?


  • +
  • -
  • 0

#117 infractem

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Joshua
  • Lokalizacja:Philippines
Offline

Napisano 07.12.2016 14:16

Hello, I am Infractem and I don't know if the forum allows english comments in this thread but whatever. I'm posting feedback and suggestion on the plugin itself, and hopefully, be updated soon. This post is reposted from my comment in the alliedmods.net forums thread of this plugin.

 

Are there any chances that this can be updated? I got a few ideas on how the gameplay could be better.
 
NOTE: I am currently using the latest Cypis' COD Killstreak plugin from the amxx.pl website or the 1.3.4 Killstreak plugin created by the author of this plugin itself.
 
CAREPACKAGE:
You can remove smoke effect from the smoke grenades from the game or maybe add a minimal smoke effect and color it red, well actually the workaround is to use it as an airdrop marker for care packages. In the killstreak scenario, you receive the killstreak reward, use it from the menu, and you receive the "smoke grenade" item and adds into your inventory. Throw it wherever you like and in a 5 second delay, the care package will appear on the location. Also, make sure the item just "pops" out of existence, as this allows the modder to use a custom carepackage model, and add a dropping animation on the care package model itself, creating an illusion of the carepackage getting delivered airborne. This also prevents bugs where the package goes through walls when using the old carepackage streak near walls
 
Now for the random killstreak reward from the carepackages, we can create a balanced variety/ perk chance by adding a few more[case] lines in the source line - I am talking about these particular lines
case 0:
{
uav[id] = true;
client_cmd(id, "spk sound/mw/uav_give.wav");
 
and using these values as a basis on how much lines we are gonna add: 
 
Perk Chance (%)
Resupply 14.78
UAV 14.78
Counter-UAV 13.04
Sentry Gun 10.43
Predator Missile 10.43
Precision Airstrike 9.57
Harrier Airstrike 6.09
Attack Helicopter 6.09
Pave Low 4.35
Stealth Bomber 4.35
Chopper Gunner 2.61
AC-130 2.61
EMP 0.87
 
Now considering some of these perks are not in the plugin yet(or may not be added at all), we can increase the chance of ammunition refill(Resupply) to increase the chance of getting resupply over getting some other killstreak perks. This creates the %chance system for the killstreak perk bonus from care packages. Grenades must also be removed from the resupply perk(or at least a cvar command to a customizable carepackage content)
or written as 
give_item(id, "weapon_hegrenade");
give_item(id, "weapon_flashbang");
give_item(id, "weapon_flashbang"); 
give_item(id, "weapon_smokegrenade");
in the sma file, for the sake of game balance.
 
Next up is the Predator Missile
Now considering the user's mod is not using a high Z axis map to give the original predator missile mechanic in effect(see bottom part), a good improvement for the predator missile is to add a filter effect on screen when using the predator missile itself. Well the slight idea of this is by binding the usage of predator missile with the NVG, and using a custom NVG effect that turns the screen filtered black and white, while adding a red glow effect on enemy players(I'm looking at HotVision plugin with this feature). A better predator missile model would be nice too.
 
Now considering a whole conversion mod is on the way and uses a high axis map, you can set the predator missile to spawn at a higher area of the map, or at least add a cvar command to set the predator missile to spawn at a different height and should the POV should be aimed at ground level. Adding the effect of a slow free fall speed going faster and faster would create the illusion of gravity. And there you have it, a more realistic predator missile. Doing this also enables the author of this mod(cypis) to add new killstreak rewards such as AC-130, Apache, Pave Low, etc.
 
Next Part is on Airstrike,
My only suggestion to this is to replace the plane model idea, and instead add a "shadow" effect on players or just remove the plane model completely, as it is really buggy at the moment. Also, a 4-second delay instead of the current instant drop should also be added as it is really weird to see the bombs instantly spawning at the target area.
 
A new cvar command for the Sentry Gun would be nice too
By adding a new command for FFA mode, to allow the Sentry Guns to target allies too, as without this feature, using Sentry guns in FFA(Free for all) mode in CSDM will be useless against other players that uses the same team side as you.
 
As an ending note for the mod author, I can volunteer to have give the mod an english translation, just message me in my email or look for me in the alliedmods.net forums. Thank you.

  • +
  • -
  • 0

#118 witek95

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:48
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:Lubsko
Offline

Napisano 28.03.2018 23:37

witam mam 2 problemy 

 

1. nie widać graczy podczas kierowania predatorem

2. jak zablokowac stawianie dzialka blisko respa oraz bs'a


  • +
  • -
  • 0

#119 Pavlox.

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:32
  • GG:
  • Imię:Paweł
Offline

Napisano 29.03.2018 22:06

witam mam 2 problemy 
 
1. nie widać graczy podczas kierowania predatorem
2. jak zablokowac stawianie dzialka blisko respa oraz bs'a

To niezły odkop.
  • +
  • -
  • 0

#120 METALOWIEC

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 26
Życzliwy

  • Postów:138
  • GG:
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 01.06.2018 22:47

Z góry przepraszam za kolejny odkop.

Przygotowałem małą zmianę co do wyświetlania informacji o KS (Sprite), zmieniłem komendę na po prostu "ks" (do łatwego użytku trzeba bidować sobie: bind "b" "ks" - brak spamu w say) oraz zmieniłem kolejność KS (możliwe że trzeba teraz zrobić lekki balans).

Niestety Sprite'y z boku, z jakiegoś powodu nie mogłem przesunąć ich w osi Y. Jak tylko uda mi się to ogarnąć zrobię reupload.

 

Efekt:https://www.youtube....h?v=6TMO_A16QwU

Załączone pliki


Użytkownik METALOWIEC edytował ten post 01.06.2018 22:50

  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cod nowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych