
Jak to zrobic ? chodzi mi o ten wyskakujący "model" ? "spiryt" ? nie wiem jak to sie zwie i jaki program lub cos w tym stylu trzeba użyć aby takie coś zrobić ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 21.12.2011 19:40

Napisano 21.12.2011 19:54
Napisano 21.12.2011 20:00
jeśli masz fejsa i chcesz mi pomóc to wejdź tutaj: Zaproś kumpla by lubił nasz sklep | Facebook
na pewno jakoś C się odwdzięczę!
Napisano 21.12.2011 20:18
Napisano 21.12.2011 20:19
Napisano 21.12.2011 20:19
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych