Zainstalowałem sobie ten mod do swojego cs ,gdy gram z botami . Jest zajefajnie , tylko jak zrobić by działały granaty np żeby przy odrodzeniu był 1 HE ?
Z góry dzięki za wszelką pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 16.12.2011 21:04
Napisano 16.12.2011 22:27
Napisano 17.12.2011 13:06
Napisano 17.12.2011 16:12
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych