Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

DiabloMod z Baza MySql ? + Ss'y


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pogodynka ;*

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:78
  • GG:
  • Imię:Filip
  • Lokalizacja:Staniątki
Offline

Napisano 09.11.2011 17:01

Wiele osób ma problem z bazą danych. Po prostu nie potrafią skonfigurować jej. Ja w tym tutku pokaże co i jak. Możecie mnie osądzać o spam czy jakoś tak, bo tutaj już było dużo takich tematów.

Dobra zaczynamy od tego, że wchodzimy na http://www.db4free.net/d4f_apply.php I zakładamy konto według schematu :
Dołączona grafika
Jeżeli wypełnimy formularz klikamy ENTER bądź "Apply for MySQL Account".
Teraz wchodzimy na maila. Jeżeli wszystko wypełniliśmy dobrze dostaniemy takiego maila

Dołączona grafika
Teraz otworzy nam się okno z informacjami o bazie :
Dołączona grafika
Teraz notatnikiem otwieramy pliczek amxx.cfg w np. C:\Program files\Counter-Strike\cstrike\addons\amxxmod\config i wklejamy cvary do naszego diablomoda. Ja do tego tutka użyłem diablo by onyke, ale w każdym diablo są cvary na mysql, a one wyglądają tak :
Dołączona grafika
I teraz wypełniamy według danych z rejestracji ! Tak to powinno wyglądać:
Dołączona grafika
Ważne jest, abyśmy jako sql host wpisali "db4free.net"
Kto pierwszy ten lepszy. Chodzi mi o bazę. Możecie ją zabrać pod użytek. bo ja z niej nie będę korzystał.
To chyba na tyle. Mam nadzieje, że wam pomogłem. Nie liczę na plusy, bo i tak dostane minusa ;>
Nie oceniajcie, że za duże ss'y. Nie chcę również widzieć postów typu żal.pl, to już było, spamer.

Don't copy !


Milykot for amxx.pl


A !!! Modzi i admini i tak dalej nie ciachajcie ss'ów !
  • +
  • -
  • 0

Potrzebujesz pomocy z serwerem lub szukasz Roundsoundow? Pisz do mnie na gg, postaram się pomóc :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych