Mam router Topcom skyr@cer WBR 354g i chciełbym się go pozbyć
Jeżeli ktoś wie jak zrobić, żeby po odłączeniu go był internet to proszę o pomoc
--------------------------------
PoZdrO AdmiN
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 20.01.2009 17:51
Napisano 20.01.2009 18:25
Napisano 20.01.2009 18:27
Napisano 20.01.2009 18:33
multimedia
Napisano 20.01.2009 18:49
Napisano 20.01.2009 18:57
Napisano 20.01.2009 19:04
Napisano 20.01.2009 19:16
Przy multimedi podłączasz tylko modem, i masz net`a.Miałem 2 komputery, a teraz mam 1, dlatego chce go odłączyć (a pozatym się troche psuje)
a ten klucz SSID to gdzie się wpisuje?
Napisano 20.01.2009 19:29
Napisano 21.01.2009 17:44
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych