←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Dark
Problem nie dziala /klasa

  • +
  • -
Roman60 - zdjęcie Roman60 26.09.2011

Witam zainstalowałem
Cod Mod Dark Edition - Wersja 3

http://amxx.pl/topic...ition-wersja-3/

Wszystko działa elegancko tylko nie dziala wybor klas komenda /klasa

/klasy działa......

Czym to moze byc spowodowane ?

Mam baze mySql na innym hostingu niz serwer Moze to przez to ?

logi z sql

L 09/26/2011 - 16:39:05: Log file started (file "cstrike/addons/amxmodx/logs/sql.log") (game "cstrike") (amx "1.8.1.3746")
L 09/26/2011 - 16:39:05: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 16:39:05: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 16:43:17: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 16:43:17: Could not connect to SQL database.


czy w tej bazie musze cos zrobic?

Zainstalowalem tylko plugin cod.amxx na serwerze i wrzucilem modele i dzwieki.
w sql.cfg dodalem tylko nazwe bazy uzytkownika i haslo

Czy cos jeszcze zrobic przy instalacji ?
Użytkownik Onyke edytował ten post 26.09.2011 15:59
Zmieniłem prefix na poprawny
Odpowiedz

krzywy92 - zdjęcie krzywy92 26.09.2011

na jakim serwerze masz baze danych mysql? jesli darmowym to nie bd dzialac ;). Polecam proserwer.pl i tam musisz podczepic ip do zdalnego polaczenia mysql. Jesli dalej bd mial problemy z polaczeniem pisz do mnie na gg: 33103610 i pomoge za free.
Użytkownik krzywy92 edytował ten post 26.09.2011 16:00
Odpowiedz

  • +
  • -
Roman60 - zdjęcie Roman60 26.09.2011

Mam baze danych na proserwer.pl stworzylem nowa dodalem ip serweru do Menadzer Zdalnego połączenia MySql

ale plugin i tak nie dziala...


L 09/26/2011 - 16:39:05: Log file started (file "cstrike/addons/amxmodx/logs/sql.log") (game "cstrike") (amx "1.8.1.3746")
L 09/26/2011 - 16:39:05: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 16:39:05: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 16:43:17: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 16:43:17: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:03:51: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:03:51: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:24:34: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:24:34: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:24:47: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:24:47: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:25:10: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:25:10: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:26:55: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:26:55: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:27:34: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:27:34: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:28:31: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:28:31: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:30:34: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:30:34: Could not connect to SQL database.
L 09/26/2011 - 17:30:35: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/26/2011 - 17:30:35: Could not connect to SQL database.


pomoże ktoś mi ?

Moje gg : 33088183
Użytkownik Roman60 edytował ten post 26.09.2011 16:35
Odpowiedz

  • +
  • -
BaQStiC - zdjęcie BaQStiC 26.09.2011

Wlaczyles wszystkie moduly?
DarkGL (26.09.2011 19:22):
:facepalm:
Odpowiedz

eSSTa - zdjęcie eSSTa 27.09.2011

tak mam włączane wszystkie pluginy w modules

A w tym pluginie trzeba wykonac jakies zapytanie w SQL?

Jak polaczyc sie z ta baza :/

L 09/27/2011 - 19:27:53: Log file started (file "cstrike/addons/amxmodx/logs/sql.log") (game "cstrike") (amx "1.8.1.3746")
L 09/27/2011 - 19:27:53: Error on sqlStartHandle query: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2)
L 09/27/2011 - 19:27:53: Could not connect to SQL database.


;;;
; To enable a module, remove the semi-colon (;) in front of its name.
; If it's not here, simply add it its name, one per line.
; You don't need to write the _amxx part or the file extension.
;;;

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;; SQL Modules usually need to be enabled manually ;;
;; You can have any number on at a time. Use ;;
;; amx_sql_type in sql.cfg to specify the default ;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

mysql
sqlite


fun
engine
fakemeta
geoip
sockets
regex
nvault
cstrike
csx
hamsandwich


założyłem bazę tutaj http://www.db4free.net/
ale i tak nie działa ten sam problem :/

Co robie nie tak ?
Użytkownik eSSTa edytował ten post 27.09.2011 18:34
Odpowiedz

  • +
  • -
Na 5tyk - zdjęcie Na 5tyk 27.09.2011

W host podaj swój link do strony bez www
Odpowiedz

eSSTa - zdjęcie eSSTa 28.09.2011

w sql.cfg?

patrzyłem, ten sam bład

gdzie mogę założyć bazę która będzie hulała ?
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 28.09.2011

w amxx.cfg masz odpowiednie cvary od sql w temacie wersji 3
Odpowiedz

eSSTa - zdjęcie eSSTa 28.09.2011

jak maja wygladać te cvary?

Jakbyś mi tu mógł wypisać gotowiec zebym tylko wkleił

bo do amxx nic nie dopisywalem

Ok wpisałem tak do amxx.cfg

#define PLUGIN "Call of Duty: MW Mod"
#define VERSION "0.7.9 Beta"
#define AUTHOR "QTM_Peyote & DarkGL"
#define NEW_MODELS
#define NEW_PLAYER_MODELS
#define MAX 23
#define MONEY_MOD
#define SKLEP
#define SAVE_NICK
//#define SAVE_STEAM
//#define nvault
#define SQL
#define SPRINT
//#define BOTY


i działa już się cieszyłem ale jak zmienila sie mapa moja klasa miala spowrotem poziom 1 jak zrestartowalem serwer to mialem ten level co nabiłem jak to zrobić zeby wczytywało klasę moja ?

dodam ze nie tworzy mi sie plik error w logach
a w sql juz nie pisze ten komunikat co dałem wyżej

zauwazylem jeszcze ze kase mi daje normalnie ta co zdobyłem klase da sie wybrac tylko poziomu mi nie zwraca
Dopiero jak zrobie restart serwera to mam poziom ten co zdobyłem ale juz po zmianie mapy spowrotem mam 1 poziom
Pomoze ktoś ?

Jeszcze jedna sugestia Zapisuje lvl nie na nicki tylko na IP tak mi sie wydaje poniewaz zmienilem nick zrestartowalem serwer a lvl mialem tylko znowu kasy nie mialem tej co na poprzednim nicku
Użytkownik eSSTa edytował ten post 28.09.2011 18:32
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 28.09.2011

#define PLUGIN "Call of Duty: MW Mod"
#define VERSION "0.7.9 Beta"
#define AUTHOR "QTM_Peyote & DarkGL"
#define NEW_MODELS
#define NEW_PLAYER_MODELS
#define MAX 23
#define MONEY_MOD
#define SKLEP
#define SAVE_NICK
//#define SAVE_STEAM
//#define nvault
#define SQL
#define SPRINT
//#define BOTY
tego nie wrzucasz do amxx.cfg

//do zapisu sql
cod_sql_host "localhost"
cod_sql_user "user"
cod_sql_pass "pass"
cod_sql_db "database"
//reszta to standardowe cvary
Odpowiedz

eSSTa - zdjęcie eSSTa 28.09.2011

a gdzie mam wrzucić?

#define PLUGIN "Call of Duty: MW Mod"
#define VERSION "0.7.9 Beta"
#define AUTHOR "QTM_Peyote & DarkGL"
#define NEW_MODELS
#define NEW_PLAYER_MODELS
#define MAX 23
#define MONEY_MOD
#define SKLEP
#define SAVE_NICK
//#define SAVE_STEAM
//#define nvault
#define SQL
#define SPRINT
//#define BOTY

Odpowiedz

  • +
  • -
Onyke - zdjęcie Onyke 28.09.2011

Nigdzie
Odpowiedz

eSSTa - zdjęcie eSSTa 29.09.2011

to po co to ?:)

Poziom Klasy zapisuje się na IP, da rade na NICK ?

edytowalem sma ustawilem na nick ale nie działa

męcze was.. :P

A jak ustawic exp za hs pake i zabicie ?
I jak zwiekszyc przyznawanie kasy ?
sharkowy (29.09.2011 12:02):
Po jajco... to są po prostu definicje które ustawisz wedle swoich upodobań, nie zbaczaj z tematu.
Odpowiedz

  • +
  • -
DarkGL - zdjęcie DarkGL 30.09.2011

#define PLUGIN "Call of Duty: MW Mod"
#define VERSION "0.7.9 Beta"
#define AUTHOR "QTM_Peyote & DarkGL"
#define NEW_MODELS
#define NEW_PLAYER_MODELS
#define MAX 23
#define MONEY_MOD
#define SKLEP
#define SAVE_NICK
//#define SAVE_STEAM
//#define nvault
#define SQL
#define SPRINT
//#define BOTY
to jest w sma i niech tak zostanie

Poziom Klasy zapisuje się na IP, da rade na NICK ?

przy obecnych ustawieniach zapisuje sie na nick nie na ip wogole nie ma opcji zapisywania na ip w tej modyfikacji

A jak ustawic exp za hs pake i zabicie ?
I jak zwiekszyc przyznawanie kasy ?

1 temat 1 pytanie
Odpowiedz