Wykupiłem serwer na pukawka.pl.
Wgrałem pluginy do amxx-a i wszystko skonfigurowałem.
Pingi w granicach 30-40
Jest mozliwosc wylaczenia jakis zbednych rzeczy lub skofigurowania serwera tak aby były na nim mniejsze pingi??
Np. wyłaczenie rysowania własnych spraylogos.
Słyszałem kiedys od kumpla (nie wiem czy to prawda
Z góry THX


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








