Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[Steam] Problem z odzyskaniem hasła :(


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 cooll vip

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
  • Lokalizacja:Bolków
Offline

Napisano 07.09.2011 16:52

Witam Wszystkich!
Mam niestety problem z moim steamem otóż chodzi mi o to ze wszystko było z nim ok: logowałem się na niego normalnie, mogłem grać w Csa, nic się nie zawieszało aż do czasu gdy przyszła mi na niego kolejna aktualizacja. Wszystko zrobiłem tak jak trzeba zaktualizowało steama i po włączeniu musiałem na nowo wpisać Login i Hasło po tym się normalnie włączył ale od razu pojawiło się okienko że Moje dane są przestarzałe i jeżeli chcę korzystać ze steama to muszę je zaktualizować kliknąłem ok i mnie ponownie wylogowało.Niestety po wylogowani trzeba było wpisać jeszcze raz Login i Hasło i się okazało ze login pasuje a moje hasło już nie wchodzi nie wiem czego i z jakiej racji??? Wcześniej wszystko pasowało a teraz nie mogę się dostać na steama :( Próbowałem odzyskać hasło na meila ale niestety nie pamiętam tajnej odpowiedzi do steama i dokładnie nie wiem co to może znaczyć co przyszło mi na meila:
Dear Nazwa,

This is an automated message generated by Steam account administration to help you
reset your Steam password.

Please enter the following code into the 'Verification Code' field of the 'Forgotten Password'dialog.
(Enter the code exactly as written. You can use copy/paste operations to enter the code):

Kod do wpisania

Please also enter the *answer* to the following question into the 'Secret Answer' field
of the same dialog:

Dans quelle ville êtes-vous né ?

IMPORTANT: Please do not reply to this message to attempt to reset your password --
that won't work. You must enter the above information into the Steam application.
The Steam Support Team

Proszę o pomoc w naprawie (odzyskaniu) steama chodzi mi o to czy da sie odzyskać Tajna odpowiedz, która trzeba wpisać razem z tym kodem co przychodzi na meila, a jak nie to mozę inaczej sie da zrobić żeby odzyskać mojego steama??? Zaznaczam ze steama kupiłem na aukcji i dostałem do niego tylko kod do wpisania ale to juz jakisczas temu. Pozdrawiam cooll vip
  • +
  • -
  • 0

#2 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 07.09.2011 17:00

Raczej tajnej odpowiedzi sie nie da uzyskac. Musisz przypomniec sobie ta odpowiedz.
  • +
  • -
  • 0

#3 cooll vip

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:11
  • Lokalizacja:Bolków
Offline

Napisano 07.09.2011 17:05

o jak możesz przetłumaczyć to co na meila dostałem np. Dans quelle ville êtes-vous né ?
  • +
  • -
  • 0

#4 BaQStiC

    Supra Team

  • Power User

Reputacja: 108
Zaawansowany

  • Postów:628
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Ck / Wroc
Offline

Napisano 07.09.2011 17:10

Od kogo dostales mail'a?
  • +
  • -
  • 0

#5 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 07.09.2011 17:21

Pozostaje ci chyba jedynie napisać do Steam Support z prośbą o zresetowanie hasła. Oczywiście po angielsku :)
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych