Krótka piłka: Można przy pakiecie Start-1 przejść z czasem na Start-2 bądź też Max-1? (po dopłacie oczywiście)
Nie widzę nigdzie u nich na stronie takiego info, a przydało by mi się
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 26.08.2011 23:20
Napisano 26.08.2011 23:22
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
Napisano 26.08.2011 23:22
Napisano 26.08.2011 23:33
Dziękuje, dobranoc.
Napisano 26.08.2011 23:35
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych