Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

AFK Kicker


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 diggs

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 28
Życzliwy

  • Postów:229
  • Lokalizacja:Internet
Offline

Napisano 23.08.2011 13:36

Jak w temacie szukam pluginu wywalającego AFK'ujacych ludzi. Do moich potrzeb będę musiał go ostro przerobić, a poszukuję czegoś lekkiego i działającego. Szukam czegoś prostego i skutecznego. Plugin chcę przerobić tak aby działał na serwerze Base Builder i to tylko na Zombie i żeby było ciekawiej po ich wypuszczeniu a nie od samego początku rundy. Najpierw myślałem, żeby napisać coś samemu, ale jeśli znalazło by się coś gotowego dla mnie chociaż w 40% ucieszył bym się bardzo.

Do tej pory zastanawiałem się nad tymi dwoma pluginami
AFK KISS / KICKER - AMXX.pl: Support AMX Mod X
m_afk_guard - AMXX.pl: Support AMX Mod X

Przy czym przeglądając kod AFK KISS'a jest on dość trudny do przerobienia i wydaje mi się że łatwiej było by zrobić coś samemu, jeśli chodzi o drugi plugin nie jestem pewien czy spełni moje oczekiwania.

Wspomniałem o oczekiwaniach, a niewiele o nich powiedziałem. Plugin musi udrożniać gracza w TT stojącego w bezruchu od takiego co np: wija na kampe i zatrzymał się by nie zostać zrzuconym przez "pociski", od stojącego i czekającego na "dobicie", czekającego na miejsce aby wbić na kampe (często inni blokują wejście nieudanymi próbami dostania się na szczyt kampy), musi wykrywać nawet powolny ruch gracza ponieważ mogą zdarzyć się kampy ze "spowalniaczami" i nie chciał bym, aby gracz który wbija na kampe został wyrzucony z serwera. chcę aby plugin wyrzucał gracza po dość krótkim czasie bo ok 15-20 sekund od wypuszczenia zombie, ale nie straszył osób które grają, a nie afk'ują.
  • +
  • -
  • 0

cFun.pl BaseBuilderPro v6.5.8 Tirant edit by diggs
IP: 80.82.16.66:27034
b_350_20_D91408_470002_FFFFFA_000000.png

cFun.pl Only AWP - 1000 FPS [SkinsMod]
IP: 80.72.42.113:27015
b_350_20_F8D241_B69427_0F100D_000000.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych