Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Klucz steam na allegroopłaca się kupować?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qmi

    Wszechpomocny

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:373
  • GG:
Offline

Napisano 20.07.2011 13:10

Witam, tak jak w temacie, jest to bezpieczny zakup? Jeśli już kupie ten cd-key, za mniej niż 10zł bo już takie można znaleźć to będę miał to bezpieczne na 100%? Pierwszy właściciel Cd-keya nie będzie mógł mi go zabrać ?

#2 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 20.07.2011 13:41

Wątpię, że ktoś sprzedaje za mniej niż 10zł, ale przeważnie to bezpieczny zakup jeżeli w opisie nie ma żadnego kruczka.
  • +
  • -
  • 0

#3 naXe

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 269
Wszechwidzący

  • Postów:1 489
  • GG:
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Kwidzyn
Offline

Napisano 20.07.2011 13:47

Ja bym nie proponował kupować samych kluczy, czemu ?
Bo właściciel który sprzedaje ma na pewno pudełka od tych gier i w każdej chwili może zmienić hasło do konta.
A ty nic z tym nie zrobisz, bo STEAMPOWERED potrzebuje screena klucza z karteczki, która jest w pudełku z grą.

Reasumując lepiej kupić 2-3 razy drożej w sklepie niż potem nie mieć steama :)

#4 Pawlak093

    Wygrałeś talon na kurwę i balon

  • Power User

Reputacja: 954
Master

  • Postów:1 672
  • GG:
  • Lokalizacja:Mongolia
Offline

Napisano 20.07.2011 13:47

patrz też ile komentarzy i jakie użytkownik ma w profilu
  • +
  • -
  • 0

#5 Droso

    Dawniej HubertTM

  • Support Team

Reputacja: 1 291
Godlike

  • Postów:2 371
  • Steam:steam
  • Imię:Hubert
  • Lokalizacja:Wrocław
Offline

Napisano 20.07.2011 13:59

Lepiej też dołożyć to 5 zł :D
  • +
  • -
  • 0

Piszę pluginy pod: AMX MOD X oraz SOURCE MOD!

Na zlecenie i bez zlecenia zresztą też!


#6 Qmi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:373
  • GG:
Offline

Napisano 20.07.2011 14:21

Rzeczywiście, czytając te aukcje za 5-15zł to same oszustwa i naciąganie, znalazłem dopiero konkretną za 23 zł :)

#7 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 20.07.2011 14:41

dlatego trzeba CZYTAC a nie patrzec na cenę... ja takie aukcje jak widzę zawsze raportuje bo jest ona niezgodna z regulaminem allegro dotyczącym sprzedawania oprogramowania freeware. wiekszosc stron internetowych/aukcji na allegro oferujaca sprzedaz kluczy/kont steam za sms 11,07zl to wlasnie zwykli oszusci (czytaj: dzieci, ktore powielaja pomysly kogos kto byl cwany) sprzedajacy puste konta steam (po prostu zarejestrowane konto) lub klucz "kolekcjonerski" ktory zostal juz uzyty do aktywacji produktu steam.
  • +
  • -
  • 0

#8 sharkowy

    Lokalna anomalia sejsmiczna o nieustalonej genezie.

  • Przyjaciel

Reputacja: 113
Zaawansowany

  • Postów:1 981
Offline

Napisano 20.07.2011 15:18

Zależy pod jakim względem na to patrzyć, jeżeli w opisie gdzieś jest zamieszczone, że klucz jest 'używany' to sprzedaż tego jest prawnie legalna - koleś sprzedaje to co opisał. No a jeżeli w opisie nie ma, że jest używane to wtedy wiadomo.. grunt to czytać dokładnie opis sprzedawanego przedmiotu.
  • +
  • -
  • 0

#9 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 20.07.2011 15:22

z regulaminu allegro:

Zabronione jest wystawianie na Aukcjach następujących przedmiotów (przedmioty zakazane):

...
14. Oprogramowanie na licencji NFR (Not For Resale), w wersji testowej, freeware, shareware, abandonware;


czyli puste konta steam, lub link do pobrania steama w odpowiedzi po wyslaniu kasy za taki przedmiot


Sprzedający musi być wyłącznym autorem publikacji lub jej wydawcą. Wydawca publikacji musi być użytkownikiem Konta Firma. Publikacja nie może być objęta licencją GNU Free Documentation License (nie dotyczy instrukcji i dokumentacji oprogramowania dołączanych do programów na licencji GNU GPL)



i wsio w temacie
  • +
  • -
  • 0

#10 fdszpl0

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:69
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 20.07.2011 18:21

Ja bym nie proponował kupować samych kluczy, czemu ?
Bo właściciel który sprzedaje ma na pewno pudełka od tych gier i w każdej chwili może zmienić hasło do konta.
A ty nic z tym nie zrobisz, bo STEAMPOWERED potrzebuje screena klucza z karteczki, która jest w pudełku z grą.

Reasumując lepiej kupić 2-3 razy drożej w sklepie niż potem nie mieć steama

***** prawda! licencja ESD jest teraz bardzo popularna i większość szanujących się firm produkujących gry nawiązuje współpracę z mengerami gier jak np Steam czy Origin wcześniej znany jako EA download manager. Odstępują także od wersji BOX ponieważ jest coraz mocniejszy internet i kwestia pobrania gry dla gracza to kilka godzin więc po co płacić za pudełko i płytę która po misiącu i tak jest nieaktualna bo tworzone są łatki np balansujące grę jak np w starcraft2. Taki klucz jest bardzo bezpieczny, ja tak kupiłem około 10gier i z żadną nie mam problemu od kilku lat.

A tak poza tym widze że dalej ludzie nie rozumieją, i napisze to chyba 20 raz na tym forum.

Counter Strike to nie STEAM
  • +
  • -
  • 0

#11 Hiroshima

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 327
Godlike

  • Postów:4 984
  • Steam:steam
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Málaga
Offline

Napisano 20.07.2011 18:28

Ja bym nie proponował kupować samych kluczy, czemu ?
Bo właściciel który sprzedaje ma na pewno pudełka od tych gier i w każdej chwili może zmienić hasło do konta.
A ty nic z tym nie zrobisz, bo STEAMPOWERED potrzebuje screena klucza z karteczki, która jest w pudełku z grą.

Reasumując lepiej kupić 2-3 razy drożej w sklepie niż potem nie mieć steama

***** prawda! licencja ESD jest teraz bardzo popularna i większość szanujących się firm produkujących gry nawiązuje współpracę z mengerami gier jak np Steam czy Origin wcześniej znany jako EA download manager. Odstępują także od wersji BOX ponieważ jest coraz mocniejszy internet i kwestia pobrania gry dla gracza to kilka godzin więc po co płacić za pudełko i płytę która po misiącu i tak jest nieaktualna bo tworzone są łatki np balansujące grę jak np w starcraft2. Taki klucz jest bardzo bezpieczny, ja tak kupiłem około 10gier i z żadną nie mam problemu od kilku lat.



Zrozum bardzo prostą rzecz (teraz co prawda nie ma juz chyba tego problemu) ale jak nie bylo steam guard'a to ludzie wlasnie w ten sposob odzyskiwali swoje skradzione konta steam, wlasnie poprzez skan oryginalu zakupionego klucza. Takze poniekąd jest to prawda co napisał NaXe. W ten sposob mozna odzyskać klucze/konta Steam.

A tak poza tym widze że dalej ludzie nie rozumieją, i napisze to chyba 20 raz na tym forum.

Counter Strike to nie STEAM


Dziękuję, że nas uświadomiłeś, ale pokaż mi gdzie tu ktoś tak napisał? Gra Counter-Strike to produkt oferowany przez platformę Steam.

Użytkownik hiroshima edytował ten post 20.07.2011 18:29

  • +
  • -
  • 0

#12 manipers

    Profesjonalista

  • Zbanowany

Reputacja: 16
Początkujący

  • Postów:223
  • GG:
  • Imię:Seweryn
  • Lokalizacja:Dalej niż myślisz
Offline

Napisano 21.07.2011 10:35

nie radze kupować od tych gości którzy sprzedają klucz za 6 zł SMS lub 2 zł przelewem bo wiadomo że używany klucz będzie. Jeżeli chcesz kupić klucz który jest nowy nieużywany to tutaj masz link Counter-Strike 1.6 + CZ Steam CS Klucz/CD-KEY AUTO (1724761157) - Aukcje internetowe Allegro na 100% nikt cię nie oszuka

#13 Qmi

    Wszechpomocny

  • Autor tematu
  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:373
  • GG:
Offline

Napisano 21.07.2011 17:49

Już znalazłem aukcję za 24zł, GamesCodes czy jakoś tak, same pozytywy , a lista 5x dłuższa od tego tutaj :)

#14 p4key

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:16
  • GG:
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Piotrów Trybunalski
Offline

Napisano 23.09.2011 16:46

Przejrzałem kiedyś te aukcje allegro i większość to krzaki!
Jedyne sprawdzone klucze steam, to te za 30zł, bo te po 10-15 to zwykłe ściemy. Trzeba jednak wczytać się w opis, gdzie pisze, że klucze były używane.
Warto dopłacić i nie być zdziwionym, niż później złapać tzw. ZONKa i zniechęcić się do gry i platformy.

Ponadto dodam, że czasy, gdy cs 1.6 kosztował jak chleb już minęły, a szkoda, bo ja za 5zł w sklepie kupiłem i nie narzekam już półtora roku ;).
  • +
  • -
  • 0
<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><a href='http://www.FRAGUJ.com' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>www.FRAGUJ.com</a><span style='font-size: 36px;'><span style='color: #ff0000'><3</span></span></span></p>

#15 kondziotzo

    Nowy

  • Zbanowany

Reputacja: -1
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Dalekooo
Offline

Napisano 17.10.2011 14:58

koleś posłuchaj nie kupuj kluczy na allegro. chyba że są ona z pudełkiem. Ja kupiłem za 45zł i miesiąc miałem i mi ukradł bo dał skana do steam.. i mu oddali




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych