Hmm co by tu o Sobie napisać. No to tak:
Mam na imię Michał, mieszkam w Krk, int. się cs'em, kompem, tuningiem,itd.
~-=]KonTakT[=-~
Gadu Gadu: 11790143
E-Mail: kitek508@gmail.com [nie nie było innego all zajęte
]
Kom: 605185723
SIema, YO, Elo
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 02.01.2009 20:24
~-=]KonTakT[=-~
Gadu Gadu: 11790143
E-Mail: kitek508@gmail.com [nie nie było innego all zajęte
]
Kom: 605185723
Napisano 02.01.2009 20:26
Napisano 02.01.2009 20:26
Napisano 02.01.2009 20:27
Napisano 02.01.2009 20:28
Napisano 03.01.2009 16:07
Napisano 03.01.2009 16:24
Napisano 04.01.2009 01:48
Napisano 04.01.2009 10:01
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych