Gdy chce wejść na dany serwer nie chce się w ogóle nic ladować. Reinstal steam nie pomógł jedynie format ale to tylko na 3 wejscia na serwer. Teraz mam znowu to samo i nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc !!
Ps. w konsoli nic nie pisze tylko info na temat tego ze łączy się z serwerem:

Dodano 03 czerwiec 2011 - 16:39:
zrobione wina była po mojej stronie nie serwer należało odłączyć z kontaktu ruter i podłączyć na nowo juz jest wszystko oki można ZAMKNĄĆ


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








