Nie dzialaja komendy
majkovsky
24.05.2011
Witam mam taki problem .Chce wpisac /rank albo top15 .Wyskakuje okienko ale nic sie nie pokazuje w nim.Nie o to chodzi ze chce grac na rank itd.Ale mam problem z testem na 32 bity, bo nie widze jaki kwadracik wybrac ,a mam 32 bitty nie wiem co robic pomozcie.!
z gory dzięki pozdro:)
Dodano 24 maj 2011 - 08:58:
EDIT:w rankstats i top15 i w roznych odznakach bf2 itd.
z gory dzięki pozdro:)
Dodano 24 maj 2011 - 08:58:
EDIT:w rankstats i top15 i w roznych odznakach bf2 itd.
Sm4rT
24.05.2011
test na 32-bity niedziala poprawnie...widac rozne kwadraciki na 16/soft...na 32 widac takie same
Użytkownik Sm4rT edytował ten post 24.05.2011 09:12
Użytkownik Sm4rT edytował ten post 24.05.2011 09:12
majkovsky
24.05.2011
http://imageshack.us...1052400001.jpg/
widzisz teraz? nic nie widac tak samo mam z /rankstats i /top15 na kazdym serwie.
wpisalem /rankstats http://imageshack.us...1052400002.jpg/
wpisalem /top15 http://imageshack.us...1052400003.jpg/
Użytkownik majkovsky edytował ten post 24.05.2011 09:47
widzisz teraz? nic nie widac tak samo mam z /rankstats i /top15 na kazdym serwie.
wpisalem /rankstats http://imageshack.us...1052400002.jpg/
wpisalem /top15 http://imageshack.us...1052400003.jpg/
Użytkownik majkovsky edytował ten post 24.05.2011 09:47
Svizz
25.05.2011
W plugins.ini dodaj średnik ( ; ) przed nazwą pluginu.
Użytkownik Svizz edytował ten post 25.05.2011 15:21
Użytkownik Svizz edytował ten post 25.05.2011 15:21
majkovsky
28.05.2011
ale ja nie mam swojego serwera tylko na kazdym innym tak jest.gdzie wejde na serwa to tak sie dzieje.
Użytkownik majkovsky edytował ten post 28.05.2011 11:08
Użytkownik majkovsky edytował ten post 28.05.2011 11:08




