←  Problemy

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Nie dzialaja komendy

Zablokowany

  • +
  • -
majkovsky - zdjęcie majkovsky 24.05.2011

Witam mam taki problem .Chce wpisac /rank albo top15 .Wyskakuje okienko ale nic sie nie pokazuje w nim.Nie o to chodzi ze chce grac na rank itd.Ale mam problem z testem na 32 bity, bo nie widze jaki kwadracik wybrac ,a mam 32 bitty nie wiem co robic pomozcie.!
z gory dzięki pozdro:)

Dodano 24 maj 2011 - 08:58:
EDIT:w rankstats i top15 i w roznych odznakach bf2 itd.
Odpowiedz

  • +
  • -
Sm4rT - zdjęcie Sm4rT 24.05.2011

test na 32-bity niedziala poprawnie...widac rozne kwadraciki na 16/soft...na 32 widac takie same :)
Użytkownik Sm4rT edytował ten post 24.05.2011 09:12
Odpowiedz

  • +
  • -
majkovsky - zdjęcie majkovsky 24.05.2011

no a /rankstats i top15 czemu nie widzee?
Odpowiedz

  • +
  • -
WazzaP - zdjęcie WazzaP 24.05.2011

Opisz dokładnie problem, albo wrzuć screeny tego błędu.
Odpowiedz

  • +
  • -
majkovsky - zdjęcie majkovsky 24.05.2011

http://imageshack.us...1052400001.jpg/

widzisz teraz? nic nie widac tak samo mam z /rankstats i /top15 na kazdym serwie.

wpisalem /rankstats http://imageshack.us...1052400002.jpg/

wpisalem /top15 http://imageshack.us...1052400003.jpg/
Użytkownik majkovsky edytował ten post 24.05.2011 09:47
Odpowiedz

  • +
  • -
Sm4rT - zdjęcie Sm4rT 24.05.2011

Wyłącz test na 32 bity bedzie działać
Odpowiedz

  • +
  • -
majkovsky - zdjęcie majkovsky 24.05.2011

a gdzie to wylaczyc?
Odpowiedz

  • +
  • -
Svizz - zdjęcie Svizz 25.05.2011

W plugins.ini dodaj średnik ( ; ) przed nazwą pluginu.
Użytkownik Svizz edytował ten post 25.05.2011 15:21
Odpowiedz

  • +
  • -
majkovsky - zdjęcie majkovsky 28.05.2011

ale ja nie mam swojego serwera tylko na kazdym innym tak jest.gdzie wejde na serwa to tak sie dzieje.
Użytkownik majkovsky edytował ten post 28.05.2011 11:08
Odpowiedz

  • +
  • -
WazzaP - zdjęcie WazzaP 28.05.2011

Zreinstaluj cs..
Odpowiedz
Zablokowany