Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Witam Wszystkich :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karmi

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
  • GG:
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 26.12.2008 20:47

Witam Wszystkich!!
Myślę, że długo z Wami będe :):)
Pozdrawiam!!
  • +
  • -
  • 0

#2 Knopers

    Nie patrz tak na mnie !

  • Przyjaciel

Reputacja: 588
Wszechwiedzący

  • Postów:2 013
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Cz-wa
Offline

Napisano 26.12.2008 20:48

y0
  • +
  • -
  • 0

#3 Abes Mapper

    Repulsion Gel

  • Przyjaciel

Reputacja: 2 017
Godlike

  • Postów:7 356
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Sulejówek
Offline

Napisano 26.12.2008 21:25

Oby ;> Mamy taką nadzieje ^^
Cze ;)
  • +
  • -
  • 0

#4 Szakal

    Wszechwidzący

  • Użytkownik

Reputacja: 51
Pomocny

  • Postów:274
  • GG:
  • Lokalizacja:Płock
Offline

Napisano 27.12.2008 05:18

Myślę, że długo z Wami będe :) :)

Taa trzymaj się tego to będziesz długo ;) --> http://amxx.pl/viewtopic.php?t=10

Witam Cię ;-)
  • +
  • -
  • 0

#5 Gabik

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 47
Pomocny

  • Postów:61
  • GG:
  • Lokalizacja:Łódzkie
Offline

Napisano 27.12.2008 11:54

Siemka :D
  • +
  • -
  • 0
Chcesz mieć swój własny serwer ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie masz pojęcia o Amx Mod x ? Pomogę Ci w zarządzaniu serwerem jego konfiguracja i innymi sprawami. Kontakt: www.gabik.dsko.webd.pl GG:576606

#6 Karmi

    Nowy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
  • GG:
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 27.12.2008 20:36

Szakal, dzięki za Rade ;D
  • +
  • -
  • 0

#7 WeaR

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:159
  • Lokalizacja:Swidnica
Offline

Napisano 27.12.2008 20:42

hej ^^
  • +
  • -
  • 0

#8 Gość__*

  • Gość

Reputacja: 0

Offline

Napisano 27.12.2008 21:23

Witamy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych