Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Nie mogę odpalić cs'a po wczorajszej aktualizacji.
#1
Napisano 27.04.2011 17:28
Włączam cs.
Nic się nie pokazuję.
Odpalam again.
Pokazuje, że mam już włączone.
Kasuję proces hl.exe
Odpalam jeszcze raz.
I nadal nic, a w procesach jest.
wtf..
#2
Napisano 27.04.2011 17:34
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
#3
Napisano 27.04.2011 18:29
Skacze mi po 80 na każdym serwerze.
Mam czystego cs'a, normalny cfg i 100 fps.
Netia 6mb
#4
Napisano 28.04.2011 03:27
#5
Napisano 28.04.2011 07:30
Użytkownik sebul edytował ten post 28.04.2011 14:26
Posiadam TBM (inaczej PTB), które działa dużo lepiej niż zwykłe PTB, nawet na modach z lvlami. Zainteresowany? Proszę bardzo
#6
Napisano 28.04.2011 12:21
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









