Poszukuje pluginu dzięki ktoremu H@ pisze np. na zielono a zwykli admini pisza np. na kolor teamu
jest taki plugin??
jesli nie to bardzo bym prosil o napisanie go
Dziekuje;)
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 25.04.2011 13:50
Napisano 25.04.2011 21:21
If you can dream it, you can do it.
Napisano 25.04.2011 21:22
Napisano 25.04.2011 22:39
Napisano 26.04.2011 05:24
Napisano 26.04.2011 07:46
register_clcmd("say", "SayHandler", ADMIN_CHAT, "# <name or #userid> <message> - Sends a PM")
register_clcmd("say_team", "SayTeamHandler", 0, "@ <message> - Displays message to admins")
register_concmd("amx_say", "ConCmdACCSay", ADMIN_CHAT, "<message> - Displays message to all players")
register_concmd("amx_psay", "ConCmdACCPM", ADMIN_CHAT, "# <name or #userid> <message> - Sends a PM");
register_concmd("amx_chat", "ConCmdACCAdmins", ADMIN_CHAT, "<message> - Displays message to admins");
If you can dream it, you can do it.
Napisano 27.04.2011 06:20
Napisano 27.04.2011 06:46
If you can dream it, you can do it.
Napisano 27.04.2011 10:51
amx_namecolor 6 - Kolor nicku Name colors: [1] Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red, [6] Team-Color amx_color 2 - Kolor tekstu Message colors: [1] Yellow, [2] Green, [3] White, [4] Blue, [5] Red amx_listen 1/0 - ON/OFF
Napisano 27.04.2011 14:54
Użytkownik BraciiK edytował ten post 27.04.2011 14:55
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych